Viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga atklāj bāru-restorānu Stage 22

Vakar pieczvaigžņu viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga tika atklāts moderns bārs-restorāns Stage 22 ar plašu skatu uz Operas namu un kanāla parku.

Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs patīkami pavadīt laiku telpās vai uz terases, baudot Rīgas panorāmu un degustējot modernus kokteiļus dzīvās mūzikas pavadījumā.

Jaunais restorāns noteikti kļūs par vienu no iecienītākajām vietām Rīgas vēsturiskajā viesnīcā, kas atrodas pašā pilsētas sirdī.

Bāra-restorāna Stage 22 atklāšanas programma priecēja lūgtos viesus ar Latvijā labi pazīstamās grupas “Big Al & The Jokers” un DJ Spinga uztāšanos, kas vakara atmosfēru piepildīja ar dejām un jautru noskaņu. Vakara vadītāju lomās iejutās TV personība Dagmāra Legante un aktieris Rihards Lepers.

Viesu vidū bija tādas ievērojamas personības kā AirBaltic Prezidents Martins Gauss, bijušais Latvijas Valsts Prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu Zatleri, Latvijas Viesnīcu un Restorānu Asociācijas Prezidents Jānis Pinnis, Futbola Federācijas Prezidents Kaspars Gorkšs un daudzi citi viedokļu līderi un slavenības.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā