Smalkās aprindas: Skyline Bar pārsteidz ar jauno konceptu

Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel 26. stāvā, ar vērienīgu pasākumu tika prezentēts jaunais Skyline Bar koncepts “Elevate Your Senses” jeb latviskojot – “Sajūtu lidojums”. Vakara gaitā viesi tika iepazīstināti ne tikai ar autentiskiem kokteiļiem un Āzijas virtuvi, bet arī piedzīvoja īstenu sajūtu un piecu maņu stimulāciju.

Atklāšanā viesi tika iepazīstināti ar 16 kokteiļiem, kurus, iedvesmojoties no Rīgas, izveidoja dzērienu miksēšanas meistars no Lielbritānijas Džons Kolingvuds – četri no dzērieniem pasākuma laikā tika iedzīvināti dažādos priekšnesumos. Savukārt jaunajā ēdienkartē Āzijas eksotiku ieviesa slavenību šefpavārs no Jaunzēlandes – Ārons Stots.

Pasākuma laikā viesus pārsteidza raibi priekšnesumi – sākot ar kaislīgām dejām un Latvijas hip-hop pionieres Zelmas Jēgeres uzstāšanos līdz Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel šefpavāra meistarklasei.

Vakaru noslēdza FLYTIE bārmeņi Linards Grundmanis un Romāns Kovaļenkovs ar iespaidīgu šovu, pēc kura viesi tika aicināti ieņemt deju grīdu. Par muzikālo atmosfēru parūpējās DJ Mixmasters AG.

Novērtēt bāra jaunumus bija ieradušies daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis – airBaltic izpilddirektors Martins Gauss, Riga TV24 personības Aivis un Lelde Ceriņi, fitnesa entuziasti Gints un Juta Valdmaņi, stiliste Iveta Vecmane, aktrise Leonīda Ķestere un daudzi citi.

“Pēdējo gadu laikā Skyline bārs vietējo iedzīvotāju acīs bija zaudējis savu pievilcību, taču esam pārliecināti, ka ar jauno konceptu šis priekšstats mainīsies, un bāra apmeklējums atmiņā paliks vēl ilgi pēc tam ne tikai tūristiem, bet arī vietējiem,”- skaidro viesnīcas direktors un idejas autors Gerhards Erasmus.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā