Smalkas aprindas: Sabiedrībā zināmas dāmas atklāj vasaras sezonu

Aizvadītajā nedēļā mākslas studijā “Idealist” saldējums “Magnum” organizēja radošu pēcpusdienu, kurā saldumu meistare Anna Panna prezentēja trīs unikālus saldējuma desertus, bet māksliniece Ieva Ekmane-Bite vadīja saldējuma ilustrācijas meistarklasi.

Pasākumā, ieskaitot “Magnum” vēstneses – Maiju Silovu, Annu Pannu, Ievu Ekmani-Biti, piedalījās arī vairāki desmiti Latvijā pazīstamu dāmu, tajā skaitā dziedātājas – Katrīne un Anastasija Drozdovičas, Una Ulme, Alīna Keller, Diāna Kubasova, Olga Kolotova un daudzas citas.

Saldumu meistare Anna Panna panna ir pazīstama kā skaistu un gardu desertu radītāja. Lai demonstrētu saldējuma cienītājiem, kā padarīt saldējumu uz kociņa par neatkārtojamu vasaras desertu, saldumu meistare radīja trīs dažādu garnējumu kombinācijas.

Pasākuma laikā mākslas studijā “Idealist” viesi ne tikai baudīja Annas Pannas pagatavotos desertus, bet arī paši iesaistījās to veidošanā. Par visiecienītāko tika atzīts baltās šokolādes un zemeņu saldējums ar krēmsieru, bezē un zemeņu želeju, kas īpaši atsvaidzina karstā laikā.

Viesi pasākuma laikā atklāja, ka lai arī ikdienā cenšas ierobežot saldumu patēriņu, no šāda Annas Pannas radītā saldējuma deserta nav iespējams atteikties, piebilstot, ka ja bauda saldējumu, tad ar vērienu!

Annas Pannas radīto garšu iedvesmoti, mākslinieces Ievas Ekmanes-Bites pavadībā viesi ilustrēja savu individuālo saldējuma garšu. Māksliniece ikdienā nodarbojas gan ar gleznošanu, gan dažādu bērnu izglītojošo produktu radīšanu, kā arī vada individuālas gleznošanas nodarbības pieaugušajiem. Pasākumā Ekmane-Bite palīdzēja katrai dalībniecei savu ideju par saldējumu izlikt uz papīra.

Māksliniece Ieva Ekmane-Bite atzina, ka ir bijusi patīkami pārsteigta par viesu radīto rezultātu, jo katrs no darbiem ir pilnīgi atšķirīgs un pauž autoru neatkārtojamo individualitāti. Pasākuma viešņas minēja, ka ikdienā nav iespējas nodarboties ar mākslu, tādēļ ļoti novērtē šādu pasākuma konceptu. Tas ir viens no lieliskiem veidiem, kā gūt iedvesmu, atpūsties un radīt ko skaistu un paliekošu.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā