Riga Fashion Week: Rīgas modes nedēļas atklāšana

Modes nedēļas oficiālais atklāšanas pasākums norisinājas 20. martā sadarbībā ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu RISEBA, augstskolas Arhitektūras un mediju centrā H2O6.

RFW atklāšanas pasākuma laikā bija iespēja piedzīvot Baltijas valstu sadraudzību un modes daudzpusību, jo tajā savas kolekcijas prezentē trīs zīmoli Rebellionaires no Igaunijas, LYLI by Lilija Larionova no Lietuvas un QooQoo no Latvijas.

Rebellionaires ir vien pagājušā gadā dibināts unisex apģērbu zīmols jauniešiem, kas balstās uz brīvā laika ielas stilu, nosakot personīgo stilu, pašizpausmi un komfortu par prioritāti.

Turpretī Lilija Larionova ir modes māksliniece no Viļņas ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Dizaineres jaunās kolekcijas “LYLI” iedvesmas pamatā ir amerikāņu mākslinieka Jeff Koons darbi.

Pašmāju zīmols QooQoo nekad nebeidz pārsteigt, radot nepierastas un inovatīvas drēbes drosmīgiem un radošiem cilvēkiem, kas nebaidās izpaust savu personisko individuālo stilu. Šoreiz QooQoo radīs īstu 70. gadu atmosfēru ar savu kolekciju “Galaktiskais Kolhozs”, tādējādi turpinot paust savu ironiju, kas ir viena no zīmola iezīmēm.

Turpat notika arī Latvijas bērnu modes zīmolu Paade Mode, Aristocrat Kids un Leny Tomy Factory kolekciju prezentācija.

RFW viesi

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā