Riga Fashion Week: no Picanova līdz Šehurinai

Picanova

Uzņēmums „Picanova” ir viens no pasaules līderiem pielāgojamo sienu dekorāciju izgatavošanā, kā arī RFW ģenerālsponsors. Picanova turpinot tradīciju, apvienojās ar itāļu digitālās mākslas un grafiskā dizaina virtuozu Džulio Rossi, lai no jauna uzburtu neaizmirstamu stilu un ideju sintēzi savā jaunajā kolekcijā, kura bija izrādīta RFW viesiem.

Talented

Latviešu zīmols, kas īpaši specializējas kreklu un kreklkleitu dizainā un izgatavošanā. Zīmola svarīgākās vērtības ir kvalitāte, asprātība un svaigums, bet klienti- dažādi izcili talanti.

Anna K

Zīmola “Anna K” dibinātāja ir jaunā dizainere no Ukrainas – Anna Kolomojska. 21 gadu vecā dizainere ne tikai jau paspējusi pārsteigt starptautisko profesionāļu sabiedrību, bet ieguvusi arī virkni sekotājus visā pasaulē viņas atsvaidzinošo tērpu dēļ.

Katya Katya London

Zīmols KATYA KATYA specializējas īpaši sievišķīgu tērpu veidošanā, iedvesmojoties no vintāžas stila, rada demi-couture līgavu kleitas un kleitas īpašiem pasākumiem. Zīmols piedāvā arī individuālu pasūtījumu veikšanu. KATYA KATYA kleitas ir izsmalcinātas un elegantas, darinātas izmantojot ļoti delikātus mežģīņu elementus un rokām izšūtas detaļas.

Viesi

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā