Riga Fashion Week: no Cinnamon līdz Narciss

Cinnamon Concept

Zīmola dibinātājai un kreativajai direktorei ANTRAI HANNAI PUJĒNAI modes jomā ir 10 gadus ilga pieredze gan kā dizainerei, gan kā profesionālai stilistei.

Pēdējo gadu laikā zīmols ir strauji attīstījies un ieguvis stabilu vietu Latvijas modes industrijā, specializējoties trikotāžas jomā ar garantētu kvalitāti un atpazīstamu identitāti. Aksesuāru klasiskā līnija ir ieguvusi popularitāti arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas veikalos. No 2016.gada rudens, zīmols atrodas showroomā Kannās un šīs sadarbības rezultātā produkcija jau ir pieejama dažos Kannas un arī Monako veikalos.

One Wolf

One Wolf ir ielu stila modes zīmols, kuru 2010.gadā dibināja Latvijas modes dizainere Agnese Narnicka. Zīmola unisex pret-a-porter kolekcijas apvieno ērtu un dinamisku pilsētvides funkcionalitāti ar radošumu, neatkarību, neparastu stila izjūtu un inteliģenci. One Wolf raksturīgas drosmīgas līnijas, atšķirīgi silueti, mūsdienīgs neapstrādāts džinss, klasiskā melnā un baltā krāsa, kā arī pilsētvides ainavas toņi.

Morfosis (Itālija)

Narciss

NARCISS ir modes zīmols, kuru 2009. gadā radījusi Alise Trautmane. NARCISS prêt-à-porterkolekcijas apvieno izsmalcinātus, sievišķīgus siluetus un drosmīgas, aktuālas detaļas. NARCISS kolekcijas izceļas ar pārdomātu dizainu, augstvērtīgiem materiāliem, kā arī luksusa klases apģērbiem atbilstošu šūšanas kvalitāti, bet ir pieejamas par pievilcīgu cenu.

Viesi

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā