Gardēžu gids: vērtējam HolyMoly restorāna ēdienkarti

Pavasarī Rīgā atvērās jauns restorāns HolyMoly. Netālu no Arēnas Rīga – piekritīsiet, tur patiesi trūka vietas, kur skaisti un gardi paēst. Restorāna koncepts –  “Comfort Food no Kalifornijas” jeb Kalifornijas komforta ēdienu restorāns. Bet pavisam nesen restorāna komanda nolēma padarīt to vēl ērtāku. Un zālē parādījās take away vitrīna.

holymoly1

Jāsaka gan, ka arī pirms tam, pateicoties piegādes servisam Wolt, ēdienus no HolyMoly varēja nobaudīt ne tikai apmeklētāji, bet arī tie, kam nav laika izbaudīt restorāna mājīgo un silto atmosfēru.

Savukārt tagad var uz mirklīti ieskriet, apskatīt vitrīnu un paķert līdzi kafiju, smūtiju vai čia-pudiņu brokastīs, un, piemēram, poke ar lasi vai Blue vegy roll pusdienās.

holymoly2

Ēdiena iepakojums te ir skaists, patīkams uz tausti un absolūti ekoloģisks. Viss ir tik lielā mērā pārdomāts, ka mērces nesajuksies pirms laika ar pārējām sastāvdaļām. Un, protams, tas ir veselīgi – ja jūs, piemēram, izdomāsiet šoreiz iztikt bez mērces un tas ir arī vērtīgi – palielinās ēdiena uzglabāšanas termiņš.

HolyMoly5

Viss, ko redzam vitrīnā, ir veselīga uzkoda. Un tas ir fantastiski! Jā, savu vietu tur ir atraduši arī sendviči, taču arī tie šeit ir diezgan veselīgi. Personīgi mani, kā trīs bērnu māti, iepriecināja glāzītes ar dārzeņu strēmelītēm: ienāci pirms pastaigas ar bērniem, paķēri līdzi – un uz bērnu laukumu. Bez visādiem tur čipsiem vai cepumiem.

Nevaru nepadalīties arī ar iespaidiem par pamata ēdienkarti. Esmu bijusi te vairākkārt un ko tik neesmu garšojusi! Neviens ēdiens man nelika vilties.

Kartupeļu vafeles ar krabi,
vārītu olu bez čaumalas un Holandes mērci

€8,50

Kaut gan nepavisam tā. Atvēršanas pasākumā mani pavisam neiespaidoja kartupeļu vafeles. Kaut kā tur trūka. Tagad vairs neatminos, kā tieši, jo burtiski pāris dienas atpakaļ nobaudīju vafeles atkal pēc receptes pilnveidošanas. Un tagad kartupeļu vafeles ir viennozīmīgi uzmanības vērts smalks gardums.

holymoly_vafli

Maigas, vieglas, gaisīgas – lielisks pamats krabja gaļai un Benedikta olai, ar ko tās tiek pasniegtas. Savukārt, ja visu šo baudījumu pārliet ar Holandes mērci, ir vēl gardāk un interesantāk.

Sūzijas gaspačo

€6,00

holymoly_gaspaco

Izcils! Gaspačo te patiesi ir labs. Vasarīgs, svaigs, apbrīnojams. Zupu te pasniedz ar kukurūzas čipsiem un dārzeņu “glāzīti’. Spilgti, gardi, veselīgi. Ideālas pusdienas karstajā vasaras dienā. Mēs taču turpinām ticēt, ka drīz atkal būs karsti, vai ne? Bet ja nu tomēr nē, ēdiens lieliski derēs kā apetītes ierosinātājs pirms pamatēdiena.

Tako ar tīģergarnelēm, salsu un guakomoli

€8,50

holymoly_tako

Tako ar garnelēm – asi, viegli, pie tam – sātīgi. Garneles ir pareizi pagatavotas bet salsa un guakomole izcilas. Atklāti sakot, par to, ka ar šo šķietami nelielo kukurūzas plāceni var kārtīgi paēst, es nepajokoju, jo pašai pa spēkam bija vien puse porcijas. Un lai jūs nebiedē tas, ka ēdiens ir ass. Viss ir samērīgi, tieši, kā vajag.

Violet mango rols

€11,50

holymoly_violetroll

Pirmkārt, lillā krāsā rolls ir kā minimums – neparasti. Otrkārt – skaisti un gardi. Rīsi, lasis, mango, avokado un svaigais siers – lieliska kombinācija ne tikai, ja runa ir par krāsām, bet arī garšas ziņā. Diezgan harmoniski un estētiski.

Vēl noteikti jāpiebilst, ka HolyMoly pasniedz fantastiski gardu brauniju – es paķēru to no vitrīnas, lai varētu palolot mājiniekus. Tas ir tik ļoti šokolādīgs un porcija ir tik iespaidīga, ka mēs sadalījām to uz četriem un visi draudzīgi sajūsminājāmies.

holymoly3

Tāpat varu ieteikt arī Čoppino – smalks ēdiens, kas pagatavots no dorādes un jūras produktiem. Protams iesaku, Surf’n’Turf – nešķiramu pārīti no Kalifornijas (liellopa fileja un tīģergarneles), bet brokastīs – Izraēlas šakšuku. Obligāti ieprieciniet sevi ar rozā brutu, jo tas Holymoly ir izcils, vai krafta alu (amatalu). Visu šo degustēju iepriekšējās vizītēs un ir tiešām ļoti gardi!

Restorāns HolyMoly
Rīga, Grostonas iela, 21
pirmd.-ceturd./10:00 – 21:00,
piekt.-sešd./10:00 – 22:00, sest./10:00 – 20:00
Tālrunis:
+371 20 021 982

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā