Ģimenes atpūta SPA: Misija iespējama

Man vienmēr likās, ka atpūta SPA kopā ar bērniem ir problēma uz problēmas, satraukumi uz satraukumiem un vienas vienīgās galvassāpes. Par kādu atpūtu var runāt, ja bērniem ir vajadzīga kustība un izklaide, bet tev gribas tikai skaisti gulēt un klusi vaidēt zem masiera rokām? Es domāju, bez variantiem – vai nu relakss, vai nu skraidīšana ar bērniem.

ruutli-hotel
Izrādās, nodrošināt maksimālo baudu visiem ģimenes locekļiem ir pilnīgi iespējams! Tikai jāizvēlas pareizā vieta. Mēs pecatā devāmies uz Saaremaa Spaa Hotell Rüütli gaunijā. Un gala rezultātā pilnā apmērā izbaudīja atpūtu visi – gan mazie, gan lielie.

Par ceļu

Ģimenei ar maziem bērniem viennozīmīgi ērtāk ir doties ceļā ar mašīnu. Nelielu ceļa daļu, ap pusstundu, aizņems pārcelšanās uz Sāremā salu ar prāmi. Mēs izbraucām no mājām 5 rītā, cerot, ka bērni pagulēs vismaz pāris stundas. Nekā nebija, emocijas pārpildīja pat jaunāko, un visi lūkojās ārā pa logu un uzdeva miljonus jautājumu.

ruutli-parom

Aktuālākais no tiem uz to brīdi izrādījās: „Un kad būs brokastis?”. Par mūsu izvēli bez izvēles galu galā kļuva hotdogi degvielas uzpildes stacijā, jo visu ceļu bija sastopamas vienīgi izkārtnes „Kafejnīca strādā no 12.00”. Atcerieties to, dodoties ceļā agri no rīta.

Par viesnīcām Rüütli un Meri

Tas, ka mēs izvēlējāmies šīs divas Sāremā Spa viesnīcas, nebija nejaušība. Pirmkārt, tās pozicionē sevi tieši kā ģimenes viesnīcas. Otrkārt, tās ir savstarpēji saistītas, un, ja bērniem apnīkst baseini vienā, viņi bez problēmām un papildu maksas var priecāties otrās viesnīcas ūdens centrā.

ruutli-bassein

Starp citu, mūsu viesnīcā – Rüütli – papildus divdesmit metru baseinam bija vēl kalniņš-caurule, džakuzi, baseins mazuļiem ar strūklakām, saunas.

ruutli-bassein2
Turklāt, šeit ir diezgan daudz dažāda līmeņa numuru ar dažādu ietilpību. Mēs rezultātā iemitinājāmies Presidental Suite, kurš bija trīsvietīgs, ļoti plašs, ērts, pārdomāts un pat ar atsevišķu pirti.

ruutli-presidental

Arī vienkāršāki un lētāki numuri, kā es noskaidroju ekskursijā pa viesnīcu, arī ir ļoti simpātiski un komfortabli. Un, starp citu, arī nav maziņi, bet gan visai plaši. Kas lielām ģimenēm vienmēr ir ļoti aktuāli.

ruutli-standartSuite

Ja runā par cenām, es tās nosauktu par pilnīgi attaisnotām. Turklāt, jebkura numura cenā ir iekļauta stāvvietas izmantošana, wi-fi, brokastis, abu viesnīcu ūdens centru un bērnu istabas neierobežota apmeklēšana.

ruutli-detskaya

Pēdējā mēs, piemēram, bieži vien „zaudējām” mūsu atvases, kad ar vīru meklējām klusumu. Jaunākajai meitai reiba galva no spilgto rotaļlietu pārpilnības. Bet vecākie noņēmās ar Xbox – spēlēja tenisu vai šautriņas, „slēpoja”.

Un vēl par simbolisku maksu šeit ir pieejams galda teniss, biljards un pat skvošs. Tieši tas ir lieliskas ģimenes pāru atpūtas garantija – daudz izklaides iespēju bērniem, un vecāki ir praktiski brīvi.

Par procedūrām

Te arī ir, no kā izvēlēties gan jaunākai paaudzei, gan vecākai, un pat ja jūs atbrauksiet ar vecmāmiņām un vectētiņiem, viņi arī būs apmierināti. Bērniem šeit var piedāvāt masāžu, manikīru, sāls, pērļu un pat šokolādes (!) vanniņas. Rudens un ziemas sezonā bērnus var aizsūtīt uz sporta istabu, kur nodarbojas ar vingrošanu. Pieaugušajiem, starp citu, arī ir neliels, bet sakarīgs firnesa centrs.

ruutli-shokoladDetjam

Bet, ja netīk svīst uz trenažieriem, pierakstieties uz masāžām, vannām, fizioterapijas procedūrām un pārējām Šarko dušām. Dažas procedūras labāk ir rezervēt iepriekš, bet daļa ir pieejama tikai ar ārsta atļauju.

ruutli-massaz

Mēs mazuļus palutinājām ar pērļu vannām. Bet paši ar vīru devāmies uz dūņu masāžu un dispersijas eļļas vannām. Pirmā, papildus kosmētiskajam efektam ādai no ar minerāļiem bagātajām Sāremā salas dūņām savienojumā ar medu un eļļām, dāvā arī milzīgu baudu muskuļiem un mugurai. Meistars strādā ļoti kvalitatīvi un profesionāli.

ruutli-vanna

Savukārt eļļas vanna ir vispār atsevišķs stāsts. Tā ir „must do” visiem „laimīgajiem” sausas, atopiskas ādas īpašniekiem, kā arī „veiksminiekiem” ar ekzēmām un psoriāzēm. Baltijā tas ir ekskluzīvais pakalpojums. Izņemot Sāremā salas spa, to var atrast varbūt tikai Šveicē.

Vācijā izgatavotais speciālais aparāts ļauj eļļai kaut kādā veidā (piedodiet, tā arī nesapratu, kā tas strādā) praktiski pilnībā sajaukties ar ūdeni. Pateicoties tam, dziedinošais sastāvs iekļūst ļoti dziļi ādā. Bet zemūdens masāža ar īpašu pīlinga cimdu pastiprina efektu.

Un pagulēt pēc masāžas zem segas, ietinoties siltajā halātā, ir lielisks nobeiguma posms. Kas ir svarīgi – pagulēt, ne par ko neraizejoties. Ja brīdināsiet iepriekš, ka neesat gatavi atstāt bērnus bez uzraudzības, procedūras jums izplānos maksimāli ērti.

ruutli-reception

Un jā! Viesnīcas administrācija principā ir ļoti atsaucīga pret klientu vēlmēm, jo īpaši, ja tās tiek izteiktas iepriekš. Agrā iebraukšana, bērnu gultiņa numurā, diētiskais uzturs, procedūru grafiks – jums noteikti nāks pretī. Atkārtošu, ka vēlams brīdināt par savām vēlmēm pirms ierašanās.

ruutli-sauna

Atgriežoties pie procedūrām, precīzāk, atkal pie cenām, jo tas nav mazsvarīgs ceļojuma aspekts. Procedūru cenas šeit ir daudz zemākas, nekā Rīgas un Jūrmalas spa. Bet līmenis nemaz neatpaliek. Jau minētā sāls istaba ir labākā no tām, kuras man ir gadījies apmeklēt pēdējo piecu gadu laikā.

Par ēdienu

Papildus brokastīm, kas iekļautas numura cenā, ļoti iesaku ģimenēm ar bērniem iegādāties pilnu ēdināšanu. Pusdienas un vakariņas šeit arī ir organizētas zviedru galda formātā, tāpēc jebkurai gaumei vai atrast, ar ko iestiprināties.

spaa0054

Ēdiens ir vienkāršs, mājas gaumē un garšīgs. Principā, man likās, ka tāds tas ir vairumā restorānu Kuresārē. Tāpēc uz fuagrā un blanmanže neceriet. Tomēr, ja sadomāsiet iepazīstināt savus garšas receptorus ar krokodila gaļu, dodieties uz pabu pretī viesnīcai, tur atradīsiet.

spaa0092

Kas attiecas uz našķiem un kārumiem, saldējumu un citus saldumus, sulas un dzērienus var nopirkt veikaliņā blakus viesnīcai. Bet pēc slavenās Kalev šokolādes visādos savienojumos un formātos dodieties uz pilsētas centru – tur firmas veikalā vēl arī cenas ir niecīgas.

Par tūristu piesaistēm

Burtiski pāris vārdu. Ja vēlaties tuvāk iepazīties ar salu, esiet gatavi sēsties auto un braukt: muzeji, pludmales ar senu jūras dzīvnieku pārakmeņojumiem, baznīcas, dzirnavas, meteorīta krāteris – viss jūsu uzmanībai, taču ne pārāk tuvu.

ruutli-krepost

Mēs, pamatīgi noskrējušies darba dienās pirms atvaļinājuma, ierobežojām savu izvēli ar braucienu ar bagiju pa tuvāko parku – tur ir lieliski skati, tomēr bērnus, protams, vairāk iespaidoja pārvietošanās veids.

ruutli-straus

Un pēdējā dienā, nedaudz pastaigājot ap bīskapa pili, kas bija redzama pa mūsu logu, mēs devāmies uz mājām. Un pa ceļam neliedzām sev prieku iegriezties strausu fermā Muhu pilsētiņā. Sīkie ar sajūsmu pabaroja strausus no rokas, apskatīja alpakas un padraiskojās rotaļu laukumā.

ruutli-hotelMy

Mājās mēs atgriezāmies ar absolūtu sajūtu, ka atvaļinājums ir izdevies. Atpūtāmies visi – gan mēs ar vīru divatā, gan bērni, gan visi pieci kopā. Īsumā, spa atpūta lielai ģimenei ir pilnīgi iespējama misija!

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā