Brīvdienu branči: Novērtējam restorāna Gan Bei piedāvājumu

ganbei1

Restorāns

Gan Bei

Dzirnavu iela, 67 (t/c Galleria Riga)

Tālrunis: +371 27006500

Darba laiks
Katru dienu / 10:00-23:00

Brīvdienu brančs no 11:00 līdz 14:00

€15,00– pats brančs, kura cenā no dzērieniem iekļauts morss un ūdens.

€16,50– pats brančs, kura cenā no dzērieniem iekļauts ūdens, morss, tēja vai kafija.
€18,00– pats brančs, kura cenā no dzērieniem iekļauts ūdens, morss, tēja vai kafija, kā arī glāze Prosecco, mājas vīna vai svaigi spiestas sulas.
€7,00– brančs bērniem no 5 līdz 12 gadiem.
Bezmaksas– brančs bērniem līdz 5 gadiem.
Galdiņu rezervācija– ieteicama

“Es nelieku atzīmes un nepiešķiru zvaigznes. Tikai objektīvs skats un dzīmas emocijas – manas, vīra un mūsu triju bērnu.” Un šodien vērtējam vēlās brokastis restoānā Gan Bei.

ganbei2

Pirmais iespaids

Visus šī restorāna tīkla cienītājus un pat daudzus, kuri uzskata, ka Gan bei jau vairs nav tāds kā agrāk, oktobra vidū ieintriģēja ziņa: viens no restorāniem – tas, kurš atrodas Galleria Riga, – sāks piedāvāt svētdienas brančus. Mums arī kļuva interesanti, kādas tad būs vēlās brokastis šeit.

Kad uzzinājām, ka pirmais brančs noritēja ļoti veiksmīgi, devāmies turp testēt otro, un, pasteidzoties uz priekšu, teikšu, ka palikām ļoti apmierināti – sākot ar ēdienu izvēli līdz pat bērnu izklaidēm restorāns tika galā lieliski.

hanbei3

Ēdienu izvēle

Priecēja tas, ka sastādot branča ēdienkarti, Gan bei šef-pavārs neieciklējās tikai uz sušī, piedāvājot cienīgu izvēli uzkodām, karstajiem ēdieniem un desertiem..

Ganbei3

Un tātad, starp uzkodām mēs atradām garneļu čipsus, eklērus ar sarkanajiem ikriem, četru veidu sušī, kanapē ar mazajām garnelēm uz cherry tomāta un gurķa, spring rollus, vistas nagetus ar selēriju un ķiploku mērci, Salātu bārā bija iespēja izvēlēties cēzara salātus ar vistu, dārzeņu salātus ar indijas riekstiem vai pikantos salātus ar rostbifu.

Marmītos viesus gaidīja cūkgaļa pupiņu mērcē, vista ar indijas riekstiem apelsīnu-medus mērcē, rīsi ar olu, rīsu nūdeles singapūras gaumē, baklažāni medus mērcē, kviešu plāceņi Naan ar sieru un biezpiena plāceņi. Pie karstajiem ēdieniem vēl tika piedāvāta tomātu vistas zupa.

ganbei4

Desertu piedāvājumā varēja nobaudīt brauniju, melleņu pīrāgu, zemeņu zupu ar putukrējumu, divu veidu saldos maki ar mērci un citronu siera kūku. Kā lielu plusu varu atzīmēt nepārtraukto ēdienu papildināšanu – mūsu vizītes dienā viesi bija diez gan daudz, taču restorāns bija sagatavojies kā nākas, tādēļ nepilnie šķīvji dažu minūšu laikā tika nomainīti pret pilniem.

ganbei5

Ēdienu kvalitāte un garša

Par uzkodām varu teikt tikai labus vārdus. Īpaši iepriecināja vistas nageti, pasniegti kopā ar selērija kātu neparastās glāzītēs, kuras pildītas ar patīkamu, nevisai asu ķiploku mērci. Ne visai mīlu spring rolus, taču šeit tie bija pagatavoti garšīgi un raisīja pozitīvas emocijas. Vienīgais, kas izskatījās simpātiski, taču ēst izrādījās ne tik – bija kanapē ar mazajām garnelēm uz cherry tomāta un gurķa. Uz galda šis ēdiens priecēja acis, taču centieni to nobaudīt iegrūž stūrī – to tomēr nākas jaukt ārā pa sastāvdaļām un beigās kapanē zaudē sākotnējo domu kā jūrasproduktu kombinācija ar svaigiem dārzeņiem./p>
ganbei6

Vīrs uzslavēja visus salātus, es paliku pie pikantajiem ar rostbifu un guvu īstenu baudu – ļoti interesanta un tiešām pikanta izrādijās mērce un , jā, gaļu šefs pagatavoja pēc labākajām rostbifa tradīcijām.

No karstajiem ēdieniem vīrs tika tikai līdz cūkgaļai pupiņu mērcē un rīsu nūdelēm un abi ēdieni saņēma viņa atzinību. Uz visu pārējo mums gluži vienkārši nepietika spēka, taču no viesiem pie kaimiņu galda dzirdējām komplimentus zupai un baklažāniem. Dēli kā pienākas kārtīgi novērtēja biezpiena plāceņus un desertus. Es nodegustēju brauniju un zemeņu zupu un tie man arī patika.

Apkalpošana

Par personāla darbu mūsu ģimenei palika paši labākie iespaidi. Oficianti un restorāna direktors sagaidīja viesus ar smaidu sejā, apkalpoja ātri, rūpīgi un centīgi. Esmu dzirdējusi daudz negatīvas atsauksmes par servisu, taču šoreiz nebija pie kā piesieties. Un pat negribējās piekasīties, ja godīgi, jo darbinieki taču tiecās demonstrēt, ka ir patiesi priecīgi par katru viesi.

ganbei9

Apmeklētājiem ar bērniem

Bērnus branča laikā izklaidē animators. Smaidīgā meitene spēja aizraut bērnus ar dažādu lietu izgatavošanu no krāsainiem papīriem. Un tiem, kuri tika galā ātrāk par pārējiem, piedāvāja krāsojamos zīmējumus ar mīļākajiem multfilmu varoņiem. Mazuļu vecākiem šeit arī būs komfortabli – vieta priekš ratiņiem atradīsies, bērnu krēsliņu piedāvās, vietu, kur pārģērbt mazuli parādīs, un ēdienu pēc vajadzības uzsildīs, nekādu problēmu.

ganbei10

Secinājumi

Mēs guvām baudu no šeit piedāvātajām vēlajām brokastīm. Laba ēdienu izvēle, ēdieni – garšīgi, atmosfēra personāla centības dēļ – viesmīlīga. Gribās novēlēt iestādei nesamazināt līmeni, tad arī zāle svētdienās būs vienmēr pilna ar apmierinātiem viesiem.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā