Apkārt pasaulei: 10 iedvesmojoši ziemas instagrami

Tagad katrs otrais ir pats sev fotogrāfs un pats sev ceļotājs. Taču maz tādu, kas prot fotografēt patiešām profesionāli.

winter

Ja jau mums tik ļoti nav paveicies ar sniegu, esam piemeklējuši 10 Instagram kontus, kurās ziema ir atspoguļota spilgti, daudzkrāsaini, bet galvenais – skaisti.

1. Kanādas oficiālā vietne –  @Canada

Kanādas oficiālā vietne aicina visus gribētājus izvietot savas bildes ar mirkļbirku #Canada. Labākās iekļūst šajā lapā. Tā kā klimats Kanādā nav no tiem labākajiem, šo blogu droši var uzskatīt par īstu ziemas lapu.

canada

line1

2. Konsta Punkka & @kpunkka

Pats sevi Konsta dēvē par fotogrāfu naturālistu. Viņš dzīvo Helsinkos un ar fotošauteni medī skaistus kadrus. Šādu kadru Somijas ziemeļos ir atliku likām!

punkka

line1

3. Organizācijas “Sasquatch” oficiālā vietne šeit:  @thatpnwlife

Organizācija, precīzāk teikt, kopiena “Sasquatch” savā lapā ar sarežģītu nosaukumu thatpnwlife stāsta par burvīgākajām vietām Zemes virsū un nostūriem, kur varēs pa īstam iekulties kādā skaistā piedzīvojumā.

sasline1

line1

4. Sarah Babineau un viņas @kara_bino

Sāra Babino, protams, fotografē ne tikai ziemu. Žēl gan. Bet arī šis gadalaiks Monreālas fotogrāfes emuārā ir lieliski atspoguļots!

sarah

line1

5. Katevan Giorgadze un viņas @katie.one

Vēl viens konts, kur meistarība ir acīmredzama. Ritinot uz leju, varēs ieraudzīt ne tikai ziemu. Bet fotogrāfijas ir brīnišķīgas, un pat aukstums šeit ir ainavisks.

katie
line1

6.Noslēpumainā Višņa un viņas @vi66nya

Ak, šī noslēpumainā Aiguļa Višņa no Maskavas! Starp citu, viņas Instagram konts ir Maskavas labāko instagramu desmitniekā pēc portāla “Afiša” versijas. Līdz ar to ielūkoties tajā ir vērts kaut vai ziņkārības pēc. Bet cik skaisti, velns parāvis!

vishnja

line1

7. Iemīlējusies Мarzenа no @marzena.marideko

Poļu dizaineres un dekoratores Instagram lapa ir brīnumskaista. Viņa sevi dēvē par iemīlējušos sievieti, mammu un cilvēku, kas prot dzīvot. Skatoties uz viņas foto, saproti, ka sniega šogad nav ne tikai Latvijā vien.

marzena

line1

8. Karaliskie ciemi no @kings_villages

Viens no daudzkrāsainākajiem, mājīgākajiem un atmosfēriskākajiem instagramiem ir karaliskie ciemi. Visi gribētāji var iezīmēt savas fotogrāfijas ar attiecīgo mirkļbirku un iekļūt šajā brīnišķīgajā izlasē. Šeit var noķert tādu ziemas noskaņojumu!

kings

line1

9.Kristīna Makejeva no @hobopeeba

Maskavas fotogrāfe Kristīna Makejeva prezentē sevi kā “Kristīna Makejeva, Kotlete un Timons”, un viņai ir 460 000 sekotāju. Kamera viņas rokās rada īstus brīnumus. Šķiet, ka autore dzīvo citā planētā. Krāsainākā.

mak

line1

10. Michiel Pieters un viņa@michielpieters

Brutālais skaistulis fotogrāfs Michiel Pieters no Beļģijas un viņa Instagram lapa ar tādu pašu nosaukumu – must visit! It īpaši, kad dvēsele alkst ceļojumu, sirds – sniegu, bet acis – skaistumu.

michiel

line1

line1

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā