Video: Ka top “Ruby”, jeb roza šokolāde

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” pārsteidz ar jaunumu – dabisko “Ruby” jeb rozā šokolādi, kas ir prasmīgo meistaru roku darbs.

Rozā jeb “Ruby” šokolāde ir unikāla, pateicoties tās krāsai un piesātinātajai garšai, kas ir iegūta dabiskā fermentācijas procesā no īpašām “Ruby” kakao pupiņām. Tā pirmo reizi pasaulē pircējus priecēja ar augsto kvalitāti un neparasto garšu vien 2017. gadā.

Kā ikvienas šokolādes, arī rozā, ražošanas ceļojums sākas ar receptūras izstrādi. Tam seko augstākās kvalitātes izejvielu iegāde un to sagatavošana tapšanas procesam. Kad receptūra izstrādāta un izejvielas ir sagādātas, tad sākas šokolādes tāfelīšu izgatavošanas process, kuru ar rokām veic meistari.

Sākotnēji šokolādes masa tiek sagatavota darbam pēc atbilstošiem temperatūru režīmiem, kam seko šokolādes masas atliešana formās.

Receptūrā tiek pievienoti aveņu gabaliņi, kas tikai akcentē šokolādes dizainu un minimāli piešķir Latvijai raksturīgu ogu garšas niansi, bet neietekmē šokolādes dabisko garšu un krāsu. Pats pēdējais solis ir rūpīga ar mīlestību gatavoto šokolādes tāfelīšu iepakošana un nogādāšana veikala plauktā.

Kā redzams, ekskluzīvās šokolādes tāfelītes sagatavošanas process ir rūpīgs roku darbs un sastāv no vairākiem akurāti pārdomātiem posmiem, kur katrā no tiem ir svarīga precizitāte un prasmes.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā