Via Jurmala Outlet Village: Daumanta Kalniņa koncerts outlet ciematā Piņķos

10. martā outlet ciemata pasākumu zālē norisināsies koncerts “Dāvana Tev!”, kas būs muzikāls baudījums pavasarīgās noskaņās, visizsmalcinātākajiem mūzikas gardēžiem. Solista Daumanta Kalniņa dziļi samtainās balss valdzinājums kopā ar Romāna Vendiņa niansēto klavierspēli ļaus piemirst ikdienas steigu un aizvedīs aizraujošu melodiju pasaulē.

Koncertprogrammā skanēs dziesmas no pagājušā gadsimta, ko izpildījuši gan Frenks Sinatra un Dīns Martins, gan Šarls Aznavūrs un citi populāri, un iemīļoti mākslinieki. Repertuārā būs iekļautas arī skaistākās dziesmas ar latviešu komponistu melodijām, kā arī Daumanta Kalniņa radītās dziesmas ar Knuta Skujenieka un Friča Bārdas dzeju.

outletkoncert

Ieeja koncertā no plkst. 18:00, sākums 19:00. Pasākuma laikā darbosies restorāna “Hercogs” bārs, kurā varēs iegādāties dzērienus un uzkodas, kā arī pēc pasākuma būs iespējams uzkavēties, lai turpinātu baudīt vakaru.

Koncerta norises vieta – Via Jurmala Outlet Village pasākumu zāle, Jaunā iela 12, Piņķi. Pasākuma vietai ir plaša bezmaksas stāvvieta. Biļetes pieejamas Biļešu Serviss kasēs vai internetā www.bilesuserviss.lv un outlet ciemata INFO centrā.

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā