Velna ducis: Jaroslavs Barišņikovs

Mēs uzdodam 13 jautājumus pazīstamiem cilvēkiem.  Viņi atbild ļoti īsi un ļoti atklāti. Praktiski tā ir pratināšana. Šodien mūsu varonis ir modes blogeris un modelis Jaroslavs Barišņikovs.

Mans rīts sākas ar…
…mokpilnu gājienu uz virtuvi pēc kafijas. Nevaru nevienu dienu iedomāties bez šī melnā šķidruma ar cukuru, pienu, vēlams stiprāka. Reizēm pagatavoju auzu biezputru ar grieķu jogurtu un svaigiem augļiem. Tas viss ar telefonu rokā – e-pasti, soctīkli un ziņu lente. Ilgu laiku biju klausījies radio, bet pārstāju, kad sapratu, ka esmu iemācījies no galvas visas krievu popdziesmas… tas jādabū ārā no galvas…

Jūtos laimīgs…
…kad izdodas sapulcināt tuvos draugus pie sevis mājās. Tad mēs kopā taisām ēst un pārrunājam jaunākās ziņas. Jūtos laimīgs, kad varu kādam palīdzēt un dzirdu pretī sirsnīgu pateicību. Laimīgs, kad no rīta var vēl stundu vārtīties gultā kopā ar mīļoto cilvēku…

Esmu ļoti satraucies, ja…

…man liek vilties. Laikam pie vainas ir pārāk augstas prasības. Taču vecāki izaudzinājuši mani par labu cilvēku (zinu, no malas to nevar pateikt), tāpēc, kad kāds uzvedas nepienācīgi, tas mani pamatīgi aizskar un satrauc. Vienmēr cīnīšos par taisnību – pat tad, ja tā ir rūgta vai tiek panākta par ne visai skaistu cenu…

Īpašu baudu gūstu no…

…pastaigām gar jūru. Pilsēta paliek pilsētā, bet bērnībā es pavadīju ļoti daudz laika laukos pie omes. Mīlu savu ričuku. Vasarā paveicu pa piecpadsmit un pat trīsdesmit kilometriem dienā kā apsēsts. Dažreiz braukāju ar riteni arī naktī.

Nekad nepiedošu…

… nodevību un neuzticību. Nelaižu sev klāt visus pēc kārtas un ar šo cilvēkus atbaidu. Svešinieku priekšā aizstāvos. Ar tuviniekiem esmu mīļumiņš. Taču, ja nodos – paturēšu prātā. Tomēr esmu Lauva pēc horoskopa.

 

Jaunākā ziņa…

..cik daudz mūsu vietējo blogeru pērk sev sekotājus, kādā mērogā, nekautrējoties no tā.

Labi svētki ir…

… tikšanās ar draugiem, mājās pagatavoti ēdieni, dzirkstoši dzērieni un skaļi smiekli. Ja kāds pēc tam arī traukus novāktu – vispār būtu super!
thumb_show.php-3

 

Obligāti vēlētos aizbraukt uz…

…Ņujorku. Kurš tad to negrib?!

Noskaņoties pozitīvi man palīdz…

…laba un skaļa mūzika. Man mājās laikam nav neviena klusuma brīža, vienmēr kaut kas spēlē dažādos stilos, draugi sēž un darbojas ar “Shazam”.

Ļoti labprāt iemācītos…

…pacietību. Man vairākas reizes šis “ātrāk, fiksāk” ir kaitējis. Bet vienalga nespēju neko no tā iemācīties.

Mana brīvdiena paiet…

…mierā, pastaigās un ēšanā. Savukārt svētdienās pie manis vienmēr ir lielā tīrīšana, par ko draugi vienmēr smejas. Bet man tā ir kā meditācija.

Ne par ko neatteikšos…

…no kažokādām. Un no gaļas. Visu mūžu esmu to ēdis, ēdu un ēdīšu. Garšo. Bet kažokādas ir katra izvēle. Kāds var staigāt akrilā un priecāties, bet man patīk dabīgas kažokādas. Lai visiem skauž.

Mans dzīves moto…

… kusties tā, it kā tev būtu mērķis.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā