TOP 10 atradumi mēbeļu un dizaina dienās Ķīpsalā

No 18. līdz 20. oktobrim Ķīpsalā norisināsies mēbeļu un dizaina dienas – izstādes “Design Isle 2019” un “Baltic Furniture 2019”. Ko noteikti nedrīkst palaist garām? TOP 10 iesaka Latvijas Dizaineru savienības valdes locekle un zīmola “K&K Concept” radītāja Kristiana Kazarjana.

Iepazīsti jaunus dizaina risinājumus

Mūsu ikdiena nav iedomājama bez traukiem. Kādus jaunākos dizaina risinājumus piedāvā profesionāli dizaineri? Jau pavisam drīz tos varēs aplūkot Latvijas Dizaineru savienības ekspozīcijā, kur mākslinieki demonstrēs konkursos “Trauki” un “Dizaina arēna” iesniegtos darbus. Būs gan profesionālu dizaineru darbi, gan studentu un skolēnu veikums.

Pieskaņo mēbeles

Latviešu zīmols “Nakts mēbeles”, kas pazīstams ar rūpēm par kvalitatīvu naktsmieru, izstādes apmeklētājus pārsteigs ar diviem jaunumiem – dizaina guļamistabas kolekciju “Sofija” un iebūvējamo skapi, kurš lieliski saskanēs ar pārējo uzņēmuma produkciju, piemēram, kumodēm un galdiem.

Nakts_Sofija_2

Sajūti pasaules elpu

Latvijas mēbeļu zīmols “Nordi Furniture” sevi ir pierādījis ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, piedaloties dažādās nozīmīgās izstādēs. Ķīpsalā varēsi novērtēt “KiDSON” kolekcijas bērnu gultiņu, kas 2018. gadā ieguva prestižo “European Product Design” balvu, un jaunāko izvelkamo gultu.

Atrodi pērli

Plašs sortiments un kvalitatīvas mīkstās mēbeles raksturo “Mūzas istabu”. Turklāt tieši izstādē “Baltic Furniture 2019” apmeklētāji varēs redzēt dizaina pērli, kas guvusi panākumus īsā laika periodā – modulējamu dīvānu ar inovatīvu cloud-system pildījumu sēdekļos.

Muzas_istaba_1

Novērtē amata meistaru darbu

Masīvkoka mēbeļu ražotāja “Wenden Furniture” galdu un krēslu meistari izstādes “Baltic Furniture 2019” apmeklētāju vērtējumam nodos vairāk nekā 30 ēdamistabas komplektiem. Mēbeļu ražošanā izmantoti labi un ilgtspējīgi materiāli.

Atklāj neparastas krāsas

Vai vari iedomāties dīvānu briljantzaļā krāsā? Jaunā “LETT” mīksto mēbeļu kolekcija, kuras pamatā ir dīvāniem netipiskā krāsa, būs apskatāma izstādē “Design Isle 2019”. “LETT” nebaidās no radošiem dizaina risinājumiem un spēj realizēt jebkuru klienta vīziju, liekot lietā savu pieredzi un meistarību!

LETT_1

Seko biroja mēbeļu tendencēm

Uzņēmums “ISKU”, kas seko mūsdienu modernajām tendencēm un piedāvā interesantas un kvalitatīvas kolekcijas, šogad Ķīpsalā apskatei piedāvās jaunākos risinājumus open space jeb atvērtā tipa birojam.

Piedāvājuma klāstā būs arī akustiskās kabīnes, kas slāpē apkārtējos trokšņus, un aktīvie krēsli – velotrenažieri, kas uzlabo veselību un palīdz saglabāt enerģiju visas darba dienas garumā. Strādā un minies!

ISKU_1

Izvēlies savu unikālo mēbeli

Pašmāju mēbeļu ražotāja “Fascino” materiālu, formu, izmēru un krāsu dažādība ļauj katram klientam izveidot savu unikālo mēbeli, un tieši individuālie pasūtījumi veido lielāko daļu no uzņēmuma produkcijas.

Fascino_2

“Baltic Furniture 2019” interesenti varēs iepazīt “Fascino” plašo viesistabas, ēdamistabas un guļamistabas mēbeļu klāstu un veikt pasūtījumu par izstādes cenām!

Apbrīno vērienu

Unikalitāte un vēriens – tas noteikti raksturo masīvkoka galdu ražotāju “Narovski”! Jebkurš viņu radītais produkts ir viens no galvenajiem akcentiem telpā. Uzņēmuma ražotie masīvkoka galdi pārsteidz ar izmēru, turklāt izstādē “Design Isle 2019” pirmizrādi piedzīvos līdz šim lielākais – septiņus metrus garais – galds!

Narovski_1

Konsultējies ar dizaineriem

Šobrīd daudzi cilvēki pie interjera dizaineriem vēršas pēc padoma veco projektu labiekārtošanā. Ja arī tevi tas interesē, tad dodies uz mēbeļu un dizaina dienām Ķīpsalā, kur hallē Nr. 1 visās izstādes dienās par dizaina aktualitātēm konsultēs sertificēti Latvijas Dizaineru savienības dizaineri. Speciālisti ieteiks labākās krāsu paletes tavam iecerētajam interjeram, sniegs padomus mēbeļu izvēlē un palīdzēs telpu izmantot ergonomiski. Izmanto iespēju!

Mēbeļu un dizaina izstāde
Izstāžu centrs “Ķīpsala”
18. – 20. oktobris

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā