Tika svinīgi atklāta franču stila dizainviesnīca „Relais le Chevalier”

Nesen tika svinīgi atklāta franču stila dizainviesnīca „Relais le Chevalier”. Sarīkojumu apmeklēja darījumu, politisko un radošo aprindu pārstāvji, kā arī žurnālisti un populāri blogeri.

Pēc sarkanās lentes pārgriešanas svinīgās ceremonijas, kurā piedalījās viesnīcas īpašnieks Andrejs Jepifanovs un projekta galvenā arhitekte Elizabeta de Strobela, viesiem tika dota iespēja iepazīties ar visiem viesnīcas numuriem, kā arī modes preču veikalu „Chevalier by Akcenty” un kalvadosa bāru.

Nakts viesnīcā „Relais le Chevalier” bija galvenā balva viktorīnā, kas bija veltīta Francijas vēsturei, arhitektūrai, virtuvei, modei, filmām, kā arī tradicionālajam dzērienam kalvadosam un savdabīgajam modes preču veikalam ar franču un itāliešu meistaru ar rokām darinātiem darbiem.

Katra viesnīcas stāva interjers ir veidots atšķirīgā krāsu gammā. Otrais stāvs ir visos pelēkajos toņos, sākot no sudraboti pelnpelēka līdz mierīgai antracīta krāsai, trešais — košos, piesātinātos apelsīnu un fuksiju toņos, ceturtais — no tumša samtaini zila līdz debeszilam tonim, piektais — cēla dažādu dzelteno toņu palete. No dažiem numuriem paveras skats uz galveno gājēju ielu, no citiem — uz iekšpagalmu, kas ir pārbūvēts par gaišu un plašu ātriju ar stikla jumtu un spoguļsienu sešu stāvu augstumā.

Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas modes preču veikals „Chevalier by Akcenty”, kur ir apkopotas franču un itāliešu meistaru autorkolekciju rotas, retas smaržas, interjera dizaina priekšmeti un ar rokām gatavoti dekori. Lielākajai daļai autoru ir piešķirts prestižais tituls „Francijas dzīvais mantojums” par īpašo ieguldījumu nacionālo roku darba meistarības tradīciju saglabāšanā. Daudzi priekšmeti ir unikāli un izgatavoti tikai vienā eksemplārā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā