SUNNY NIGHT Baltic Beach Hotel: Restorānu īpašie piedāvājumi

11.oktobrī viesnīcā Baltic Beach Hotel tiek izsludināta “Saulainā nakts”. Šajā dienā viesnīcas restorānos, SPA un sporta klubā būs spēkā īpaši piedāvājumi, kā arī īpašas cenas izmitināšanai. Mēs noteikti pastāstīsim par visiem patīkamajiem pārsteigumiem. Taču sākumā dalīsimies ar informāciju par to, ko piedāvās saviem viesiem restorāni.

sunnynight_rest_2

Par saulainu noskaņu rūpēsies vakara vadītāji Reinis Maskavs & Laila un amizantie mīmi. Un, protams, nav aizmirsts par bērniem: droši ņemiet viņus sev līdzi – bērniem ir ieplānota īpaša izklaides programma.

Zāle Jūra-Jūrmala no plkst. 18:00 līdz 22:00 aicina viesus uz Food Market festivālu. Šeit tiks piedāvāts lielisks dažādu valstu nacionālās virtuves ēdienu klāsts: no spāņu paeljas līdz peruāņu seviče, no krievu pankūkām ar ikriem līdz meksikāņu tako, no gardēžu sieriem līdz japāņu ramenam.

sunnynight_rest_3Turklāt ikvienam, kurš apmeklēs “Burgeru staciju”, būs iespēja pašiem izveidot savu burgeru. Protams, pie ēdieniem tiks piedāvāti arī pieskaņoti dzērieni – no sangrijas līdz zaļajam vīnam un tekilai! Un tas viss par ļoti pievilcīgām cenām – no 2,50 līdz 5 eiro par ēdienu.

Restorāns il Sole visu vakaru, no plkst. 17:00 līdz 22:00, priecēs apmeklētājus ar 20% atlaidi visiem A la Carte ēdieniem.

Turklāt no plkst. 17:00 līdz 21:00 jums tiks piedāvāts itāļu tradicionālais uzkodu galds Aperitivo. Šeit atradīsiet brusketu, vītinātu gaļu un sierus no dažādiem Itālijas reģioniem. Pie tam varēsiet nobaudīt arī uzmundrinošu un tik ļoti aktuālu dzērienu Aperol Spritz.

sunnynight_rest_1

No plkst. 18:00 līdz 21:00 viesi varēs izbaudīt slavenu itāļu vīnu degustācijas. Nogaršojiet šīs sezonas jaunumus un neaizmirstiet par klasiku, kas neizies no modes! Piedāvājuma izmaksas – 15 eiro/pers. Un pirms tam, plkst. 15:00, jūs varat apmeklēt degustāciju bezmaksas.

Seafood & Oyster Terrace. Protams, šeit gaida austeru un šampanieša fanus. No pulksten 18:00 līdz 22:00 būs iespējams iegādāties piecu Premium klases austeru degustācijas komplektu par ļoti pievilcīgu cenu – 15 eiro / pers. un saņemt 20% atlaidi visiem dzirkstošajiem vīniem un šampanietim.

sunnynight_rest_oyster

Visa vakara garumā LBar jūs varēsiet iegādāties dāvanu kartes ar 20% atlaidi, baudīt lielisku mūziku dīdžeja izpildījumā, fotografēties saulainajā foto stūrītī un piedalīties vērtīgu balvu izlozē, kas notiks plkst. 19:30 un 21:00.

sunnynight_rest_4

Zāle Jūrmala. Tieši šajā zālē no plkst. 17:00 līdz 20:30 tiks izklaidēti visu vecumu bērni. Būs dažādi kvesti un spēles ar supervaroņiem. Zēni un meitenes, esiet laipni gaidīti! Bet no plkst. 20:30 līdz 22:00 – diskotēka visai ģimenei.

Ķeriet saulaino noskaņu! Un sekojiet jaunumiem, drīz mēs jums pastāstīsim par to, kādus citus foršus pārsteigumus Baltic Beach Hotel  gatavo saviem viesiem.

Baltic Beach Hotel
Jūrmala, Jūras iela, 23/25
Sunny Night. Restorāni

11.oktobris, 18:00-22:00
Tālrunis: +371 6 777 1428

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā