Starptautiskajā bārmeņu šovā Rīgā uzvaras laurus plūc latvietis Deniss Trifanovs

Starp sešdesmit pasaules labākajiem bārmeņiem, pārliecinoši pirmo vietu, prestižajās starptautiskajās bārmeņu sacensībās “OlyBet Flairmania 2019” ieguva bārmenis no Latvijas – Deniss Trifanovs.

“Flair bartending” ir kokteiļu pagatavošanas veids, kas sevī ietver akrobātiskus un mākslas elementus bārmeņa izpildījumā, izmantojot dzērienu pudeles, instrumentus, glāzes un citas kokteiļiem nepieciešamās sastāvdaļas.

Spēcīgā konkurencē un vizuāli iespaidīgos bārmeņu priekšnesumos, vakar, “Olympic Voodo Casino” telpās, tika noskaidroti labākie “OlyBet Flairmania 2019” “flair” bārmeņi. Godpilno pirmo vietu, ar Agra Daņiļeviča vārdiem raksturojot – “atstājot žūriju pilnīgi bez komentāriem”, ieņēma rīdzinieks Deniss Trifanovs, kurš arīdzan ir pagājušā gada “WFA Grand Slam” 2018. gada pasaules čempions.

31. janvāra sacensībās piedalījās sešdesmit bārmeņi no deviņpadsmit valstīm, tajā skaitā arī astoņas meitenes, kuras sacentās par “Flairmania Supergirl” balvu. Tālāko ceļu uz Latviju mēroja bārmeņi no Japānas, Argentīnas, Meksikas un Maurīcijas republikas. Plaši pārstāvēta tika Itālija, Polija, Krievija un citas valstis.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā