Sky Beauty: atjaunojam ādu pēc ziemas

Neskatoties uz to, ka ārā vēl aizvien ik pa laikam ir sals, dvēsele jau pieprasa pavasari, savukārt sieviešu āda – pastiprinātu kopšanu. Ziemas beigās tā patiešām izskatās “nogurusi” – centrālā apkure, temperatūras izmaiņas, vējš un citi ziemas faktori to neietekmē labi.

icooneface-1

Par to, kā ātri savest sevi kārtībā, es iztaujāju centra Sky Beauty kosmētiķi Irinu Jakimovu. Irina piedāvāja trīs variantus: Icoone Laser procedūru, biorevitalizāciju un mājas aprūpi. Maksimālam efektam ir ieteicams kombinēt visus trīs šos variantus, bet varam arī izvēlēties: Icoone + mājas aprūpe vai biorevitalizācija + mājas aprūpe.

ICOONE LASER

Par Icoone Laser speciāliste man piedāvāja ne tikai parunāt, bet arī izmēģināt procedūru uz savas sejas. Jau iepriekš biju veikusi Icoone Laser procedūru ķermenim un biju sajūsmā par rezultātu, tāpēc ar prieku piekritu.

Vispirms ar pacientu tiek apspriests ādas stāvoklis, problēmas, vēlmes un kontrindikācijas. Procedūra tiek veikta vairākos posmos un ilgst aptuveni 30-40 minūtes. Sākumā āda, protams, tiek attīrīta. Pēc tam tonizēta. Un tad savu darbu uzsāk ierīce.

icooneface-3

Vispirms ar diviem nelieliem rullīšiem tiek veikta vakuuma sejas masāža. Ja iztēlojaties rupju ādas izstiepšanu un savilkšanu, tad nē, tas tā nenotiek. Icoone ir jaunas paaudzes iekārta, kas ar ādu mijiedarbojas ļoti uzmanīgi, to netraumējot.

Procedūras gaitā tiek izmantota patentētā MMAS tehnoloģija (multimikroalveolārā stimulācija). Uz manipulu virsmas ir izvietotas atvērumu rindas – caur tām ar vakuuma palīdzību āda tiek maigi pacelta, rullīši to apstrādā, un pēc tam tikpat delikāti āda tiek nolaista atpakaļ.

icooneface-4

Uz rullīšu virsmas ir izvietotas mikroalveolāru atvērumu rindas, kas nodrošina vairāk nekā 1000 mikrostimulācijas uz 1 ādas kvadrātdecimetru katrā piegājienā. Varētu likties, ka ierīce liek ādai veikt vingrojumus, stimulē un aktivizē šūnu funkcijas.

 

Visas procedūras laikā nejutu nekādas sāpes vai diskomfortu. Ja vēlaties sīkāku paskaidrojumu par to, kā Icoone Laser darbojas, visu informāciju varat atrast ŠEIT.

icooneface-7

Icoone Facial Laser priekšrocība ir tāda, ka tas darbojas vairākos līmeņos vienlaikus. Tas iedarbojas uz dermu, kur notiek aktīva, bet delikāta mikrostimulācija, līdz ar to tiek uzlabota kolagēna un elastīna izstrādāšanās. Zemādas taukos tiek uzsākta lipolīze jeb tauku dedzināšana, tāpēc sejas procedūras laikā tiek atrisināta dubultzoda problēma.

Pateicoties ietekmei uz asinsvadiem tiek veikta limfodrenāža, kas palīdz mazināt pietūkumu, atrisināt limfas stagnācijas problēmu, norisinās asinsvadu mikrostimulācija, sejai pieplūst asinis, piesātinot to ar skābekli.

icooneface-5

Papildus visam iepriekšminētajam, darbam ar ādu tiek pieslēgtas arī LED stars, kas palīdz uzsākt kolagēna un elastīna ražošanu, un diodes lāzers, kas sejas procedūras laikā tiek izmantots tikai zoda zonā, lai cīnītos pret lokālu tauku nogulsnēšanos.

Jāatzīmē, ka šeit tiek izmantots delikāts, zemas frekvences lāzers, kas iekļūst zem ādas ne vairāk kā 3 cm dziļumā, tas ir, tas sasniedz tikai tauku nogulsnes, bet ne dziļākus slāņus.

Ādai ap acīm tiek izmantoti īpaši rullīši, kas uz šo delikāto zonu iedarbojas pēc iespējas saudzīgāk. Kopumā Icoone iekārtai ir 36 programmas – 20 estētiskās un 16 medicīniskās, kuras speciālists izvēlas pēc iespējas precīzāk, vadoties pēc ādas stāvokļa, risināmajām problēmām un citām svarīgām niansēm.

icooneface-2

Par rezultātu. Procedūra, kā jau minēju, bija ļoti ērta, neprasīja nekādu sagatavošanos pirms tās vai rehabilitāciju pēc tās pabeigšanas. Efekts patiešām ir ļoti labs.

Pirmais, ko pamanīju, kad seansa beigās paskatījos uz sevi spogulī, bija skatiens. Acis bija it kā kļuvušas lielākas, kas patiesībā ir loģiski – pietūkums ir noņemts, sīko grumbiņu tīklojums  – izlīdzināts.

Sejas ovāls bija kļuvis acīmredzami skaidrāks, smieklu krunciņas kļuvušas mazāk izteiktas, āda kļuvusi elastīgāka, un kopumā sejai bija piešķirts mirdzums. Esmu ļoti apmierināta un šo procedūru turpināšu veikt.

Par cenām. ICOONE procedūra sejai maksā €39,90, ķermenim – €59,90. Abonements BODY STANDART (6 apmeklējumi) – €329,90, abonements BODY IDEAL (10 apmeklējumi) €539,90 . FACE STANDART abonements (6 apmeklējumi) – € 219,90, abonements FACE IDEAL (10 apmeklējumi) – € 359,90.

BIOREVITALIZĀCIJA

“Ziemas beigās ādai ļoti trūkst vitamīnu un mitruma. Un atrisināt šo problēmu ļoti efektīvi un ātri var biorevitalizācija. Procedūra ir invazīva, ne visas problēmas tiek atrisinātas. Bet tie, kas nāk uz mūsu centru un to veic, ar rezultātu ir apmierināti,” stāsta Irina.

icooneface-6

Katra no mums ir dzirdējusi vārdu “hialuronskābe”. Tā ir viela, kas atrodama gandrīz visos orgānos, tostarp kaulos, saistaudos, asinīs un, protams, ādā.

Tā darbojas mūsu audos, piesaistot un pievelkot ūdeni, veicinot elastīna un kolagēna sintēzi un aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Kopumā tieši šī viela ir galvenokārt ir atbildīga par mūsu ādas jaunību.

Un, ja mēs piedzimstam ar labu šīs skābes rezervi organismā, tad, mums pieaugot, tās apjoms ādā ievērojami samazinās. No 22 gadu vecuma hialuronskābes izstrādāšanās cilvēka organismā palēninās, un līdz 50 gadu vecumam tās organismā ir uz pusi mazāk nekā jaunībā.

Biorevitalizācija jeb zemādas hialuronskābes injekcija efektīvi un ātri papildina mūsu rezerves. Biorevitalizācijas galvenais efekts ir ādas audu atjaunošanas procesa uzsākšana šūnu līmenī, struktūras atjaunošana, ādas elastības un jaunības atjaunošana. Procedūra dod ātru rezultātu, bet tajā pašā laikā nemaina sejas dabiskās īpašības. Āda kļūst mitrināta un gluda, izlīdzinās grumbas, uzlabojas sejas kontūra.

biorevit_1

Pirms procedūru kursa uzsākšanas Irina iesaka skābes pīlingu, ar kura palīdzību tiek noņemts keratinizēto šūnu slānis. Ja vēlaties maksimālu efektu un ir vēlme veikt procedūru kompleksu, pēc pīlinga ir ieteicams labāk sākt ar Icoone Laser.

Seja tiks stimulēta, tiks aizsākti liftinga un kolagēna ražošanas procesi. Un noslēgumā var veikt biorevitalizācijas kursu (3-4 procedūras ik pēc 3-4 nedēļām), lai stimulēšana ar ierīci, kas veicina visa liekā izvadīšanu, vienlaikus nepaātrinātu arī preparāta izvadīšanu.

MĀJAS APRŪPE

Neatkarīgi no tā, kuru no profesionālajām procedūrām izvēlaties, ir ļoti svarīgi rezultātu nostiprināt ar pareizu ādas aprūpi mājās. Pēc Icoone Laser procedūru veikšanas ādas kopšanas līdzekļi noteikti uzsūksies daudz efektīvāk.

Kas attiecas uz kosmētikas izvēli, ja esat nolēmusi nopietni sevi savest kārtībā, tad labāk vispirms konsultēties ar speciālistu. Ādas stāvoklis ir mainīgs, un pamanīt visnelielākās nianses pašai ir grūti. Un ir liela iespēja palaist garām ne tikai sausumu, bet arī dehidratāciju.

domuxod_1

Speciālists vienmēr pateiks, vai ir jāpārtrauc lietot produkti, kas vairs nav aktuāli tavai ādai vai jāpievieno kaut kas nopietnāks un šobrīd piemērotāks.

“Mans personīgais “must have” ziemas beigās,” dalās Irina, “ir antioksidantu vitamīnu serumi ar C vitamīnu, kas piesātina ādu ar vitamīniem, piešķir mirdzošu izskatu un stiprina asinsvadu tīklu.”

Profesionālās mikropigmentācijas 
un kosmetoloģijas centrs SKY BEAUTY
Adrese: Bērzaunes 7, Rīga

Darba laiki:
Pirmdiena – piektdiena / 10:00-19:00,
sestdiena / 10:00-16:00

Pieraksts pa tālruni: +371 248 86 555
vai ar e-pastu: admin@skybeauty.lv

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā