Septiņi jauni un drosmīgi Pols saldējumu jaunumi

Atzīmējot Latvijā leģendārā un kopš bērnības mīļākā saldējuma “Pols” piecdesmitgadi, Latvijā vadošais piena produktu un saldējuma ražotājs “Food Union” izstrādājis kopumā 7 jaunus un drosmīgus saldējuma jaunumus – saldējumu virtuļa un ripas formā, saldējumu šokolādē un kartupeļu čipsos, saldējuma rozā un violetā vafelē un citus pārsteigumus.

Pols_visi jaunumi_txt

“Pols” virtulis un ripa

Klasisko garšu, bet netradicionālas pieejas piekritējus “Pols” šogad iepriecinās ar diviem jaunumiem – “Pols” krējuma saldējumu šokolādes glazūrā virtuļa jeb doughnut formā un “Pols” krējuma saldējumu starp diviem šokolādes cepumiem ripas formā, kas radīts par godu Pasaules hokeja čempionātam, kas šogad norisināsies Rīgā, un būs pieejams limitētā daudzumā.

Tādējādi “Pols” turpina pērn uzsākto eksperimentu ar netradicionālo saldējumu formām – kvadrātu un saldējumu starp cepumiem – kas pērn ierindojās starp pirktākajiem jaunumiem valstī.

Pols - donats, sokolades cepumos un ripa

“Pols” ar čipsiem un popkornu

Netradicionālu garšu piekritēji nepaliks vienaldzīgi jaunā “Pols” saldējuma uz kociņa šokolādes un kartupeļu čipsu glazūrā un “Pols” karameļu saldējuma, karameļu un popkorna glazūrā priekšā. Saldā šokolādes un sāļo čipsu savienojums, kā arī maigā saldējuma un kraukšķīgā popkorna savienojums rada pilnīgi jaunu nozīmi saldējuma baudījumam, proti, saldējums top par piedzīvojumu.

Augļainais “Pols” – krāsainās vafelēs un glazūrā

Krāsainu un neaizmirstamu šo vasaru padarīs jaunie “Pols” plūmju un brūkleņu-dzērveņu saldējumi attiecīgi plūmju violetā un ogu sārtā kraukšķīgajā vafelē. Šie abi jaunumi turpina vēl 2016.gadā uzsākto “Pols” mazo porciju saldējuma līniju kraukšķīgā, zeltainā un mājās ceptas vafeles glāzītē, kas ir līdz šim komerciāli visveiksmīgākā Food Union saldējuma inovācija.

Pols ar popkornu

Tās noslēpums ir saldējuma glāzītes iekšpuses glazūrā, kas palīdz saglabāt vafeles kraukšķīgumu. Šiem diviem spilgtajiem “Pols” sortimenta papildinājumiem šogad pievienosies arī “Pols” krējuma saldējums uz kociņa saldētā mango biezeņa glazūrā – inovācija, kāda līdz šim nav bijusi saldējuma piedāvājumā.

Savukārt “Pols” piecdesmitgadi simboliski atzīmēsim ar jubilejas iepakojumu pirmajam “Pols” zīmola produktam – “Pols” Klasiskais saldējumam uz kociņa, kura 1971.gadā radītā recepte tika atgriezta tirgū 2012.gadā. Līdz šai dienai šis ir viens no populārākajiem saldējumiem valstī.

Pols ar cipsiem

Visi “Pols” jaunumi jau ir nopērkami “Food Union” internetveikalā, kā arī Rimi, Maxima, Narvesen, Circkle K, Stockmann, Elkor, Depo, Mego, Elvi, Aibe, Top!, Lats, Beta un citās Latvijas tirdzniecības vietās.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā