Sākusies darbu pieteikšana Latvijas Dizaina gada balvai 2019

Sākusies darbu pieteikšana nacionālas nozīmes dizaina apbalvojumam – Latvijas Dizaina gada balva 2019 (LDGB). Dizaineri ir aicināti bez maksas pieteikt savus darbus balvai mājaslapā līdz šī gada 14. februārim plkst. 12.00.

Iesniegtos darbus izvērtēs starptautiska žūrija sešu dizaina jomas ekspertu sastāvā, un 2019. gada 3. aprīlī īpašā ceremonijā tiks apbalvoti 20 labākie Latvijas dizaina darbi.

Latvijas Dizaina gada balva norisinās trešo gadu un šogad tās vēstījums ir Dizains ir darbība, izceļot dizainu kā mērķtiecīgu radīšanas, risināšanas un uzlabošanas procesu. Šogad būtiskas izmaiņas ieviestas LDGB 2019 vērtēšanas procesā, un pirmo reizi 20 konkursa finālistiem būs iespēja prezentēt savu iesniegto darbu gan žūrijai, gan publikai.

Latvijas Dizaina gada balvai 2019 iesniegtos darbus izvērtēs industrijas profesionāļu komanda, sešu ekspertu sastāvā.

2. aprīlī ikvienam interesantam būs iespējams žūrijas pārstāvjus satikt klātienē, īpašā konferencē, kur tie uzstāsies ar publiskām prezentācijām.

Latvijas Dizaina gada balva ir ikgadējs, nacionālas nozīmes apbalvojums dizainā, kura mērķis ir apzināt un popularizēt Latvijas dizaineru labākos sniegumus un veicināt nozares augstvērtīgu attīstību.

Latvijas Dizaina gada balvas iniciators ir Latvijas Kultūras ministrija, organizē dizaina birojs H2E sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un Latvijas Mākslas akadēmiju.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā