“Romeo un Džuljeta” pirmizrāde Leļļu teātrī

Jau šo piektdien, 27.aprīlī 19.00, Latvijas Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos šīs sezonas otrais iestudējums pieaugušajiem – “Romeo un Džuljeta” pēc Viljama Šekspīra darba motīviem.

Kaut arī viesrežisora Dāvida Džovanzanas versija ir stipri attālināta no oriģināla, un darbība notiek mūsdienu jauniešu vidē, tēma par savstarpēji nepilnvērtīgu komunikāciju un jauniešu nāvi, kas iestājas tās rezultātā, ir ņemta tieši no visiem zināmās lugas.

Izrādē līdzās aktierspēlei un plašām multimediālām vizualizācijām tiks iesaistītas arī lelles, kas pēc režisora stāstītā poētiski atainos dažādus cilvēka psihes līmeņus.

Aktrise Sana Didžus uzsver, ka režisors lieliski jūt balansu starp nopietno, bieži skarbo tēmu, un vieglumu, pat humoru, ar kuru attēlota jauniešu ikdiena un raksturīgā izturēšanās.

“Galīgi nav tā, ka viss būtu tikai drūms un depresīvs, kaut nevar noliegt, ka izrāde raisa pārdomas. Katrā ziņā daudziem no mums, kas pie šī darba strādājam un kam pašiem mājās ir bērni, šī izrāde ir likusi aizdomāties un būt uzmanīgākiem ar to, ko uzskatām, ka zinām par savu bērnu jūtām un domām, pašsajūtu šajā pasaulē. Es tiešām redzu potenciālu šai izrādei kļūt par ļoti dziļas un svarīgas sarunas iniciatoru paaudžu starpā, ja to apmeklē kopā ar savu pusaudzi, un vecāks prot gudri izmantot gūtos impulsus.”

21.aprīlī / 11:00
27.aprīlī / 19:00
10.un 18. maijā / 19:00
14.jūnijā / 19:00
Latvijas Leļļu teātris
Kr.Barona iela, 16/18, Rīga
https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/15043

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā