Rīga-Viļņa: Ceļojam ar Lux Express

Kompānija Lux Express – lielākais starptautisku autobusu ekspreslīniju operators, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs, aicina kopā ar viņu doties ceļojumā komfortablos apstākļos.

LuxExp_avtobus

Ērti un plati sēdekļi, gaisa kondicionētājs, karstie dzērieni par brīvu, bezvadu internets, personāla multimediju ierīce ar skārienjutīgu ekrānu, elektrības kontaktligzdas pie katra sēdekļu pāra – tiem, kam jāstrādā arī ceļā, – un pat “Lounge” zona – tiem, kas ceļo biznesa klasē. Tas viss lieliski izklaidēs un pavairos baudu no ceļojuma.

LuxExp_sidenja

Šoreiz piedāvājam doties pie kaimiņiem – uz Lietuvu – un tuvāk iepazīties ar tās brīnišķīgo galvaspilsētu. Atcerēsimies, kas interesants ir Viļņā!

Ko redzēt:

Rotaļļietu muzejs: Mēs visi esam iznākuši no bērnības, bet daudzi no mums – vēl no padomjlaika bērnības. Tāpēc, ja mums apkārt būs pagātnes atmiņas, emocijas plūdīs pāri. Vai atceraties automātus „Jūras kauja” par 15 kapeikām? Visi ir tur!

vilnius11

Ģedimina tornis: Galvenais pilsētas kalns, uz kura slejas Ģedimina tornis, ir īsta tūristu meka. Tornī ir skatlaukums, bet trīs stāvu augstums kardināli nemaina pilsētas ainavu. Lieliska panorāma ir redzama arī no kalna.

vilnius14

Trīs krustu kalns: Saulainā dienā, labāk pat vakarā, kad rietošā saule atvadoties met starus virsū baroka pilsētai, labāk doties uz Trīs krustu kalnu – no turienes arī paveras pilsētas skats, ko ir vērts ieraudzīt!

Viļņas Universitāte: Augstskola atrodas vecpilsētā un iekļauj trīs fakultātes – filoloģijas, filozofijas un vēstures fakultāti. Derētu arī pastaigāties tās apkārtnē, kur var atrast mājīgus pagalmus un baznīcu ar torni, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Viļņas vecpilsētu.

Vecpilsēta: Senā Viļņa var lepoties ar gandrīz tūkstoš gadu vēsturi. Kultūru, tikumu un arhitektūru savijums nevienu neatstās vienaldzīgu!

vilnius_long

Viļņas TV tornis: Kādu īpašu ekskursiju TV tornī nav ko gaidīt. Toties pilsētas panorāma ir jāredz. Turklāt tur ir restorāns, kas rotē ap torni. Ideāls variants gan romantiski pavadītai dienai, gan vakara ugunīs spiīdošās pilsētas ainas baudīšanai.

Labākās viesnīcas:

Kempinski Hotel Cathedral Square
Shakespeare Hotel
Stykliai Hotel
Alexa Old Town Hotel
Artagonist Art Hotel

Labākie restorāni:

Pēc desertiem labāk doties uz vecpilsētu, kur saldumi ir ik uz stūra – no eklēriem un bezē līdz plānām Crepe pankūkām ar jebkādu pildījumu.

Atmosfēru, labu ēdienkarti un garšīgus ēdienus ir vērts pameklēt restorānā Cozy. Bet iekārojas jūras veltes un citus smalkumus, laipni lūdzam šeit: Selfish Bistro.

Jauka pilsētas panorāma un labi kokteiļi ir pieejami viesnīcas „Radisson” 22. stāvā, kur atrodas „Skybar”. Ar vienu nosacījumu – visam jānotiek vakarā. Dienā šeit nav tik burvīgi.

Savukārt labu pilsētas ainavu un labu virtuvi labāk pameklēt restorānā Le Paysage Restaurant.

Ar bērniem no tik smalkām vietām labāk izvairīties un dot priekšroku, piemēram,D’eco Restaurant – restorānam ar ļoti demokrātiskām cenām un labu ēdienu izvēli.

https://luxexpress.eu/ru-int/riga-vilnyus

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā