Rīga-Tallina: Ceļojam ar Lux Express

Kompānija Lux Express – lielākais starptautisku autobusu ekspreslīniju operators, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs, aicina kopā ar viņu doties ceļojumā komfortablos apstākļos.

LuxExp_avtobus
Ērti un plati sēdekļi, gaisa kondicionētājs, karstie dzērieni par brīvu, bezvadu internets, personāla multimediju ierīce ar skārienjutīgu ekrānu, elektrības kontaktligzdas pie katra sēdekļu pāra – tiem, kam jāstrādā arī ceļā, – un pat “Lounge” zona – tiem, kas ceļo biznesa klasē. Tas viss lieliski izklaidēs un pavairos baudu no ceļojuma.
LuxExp_sidenja
Šoreiz piedāvājam doties pie kaimiņiem – uz Igauniju – un tuvāk iepazīties ar tās brīnišķīgo galvaspilsētu. Atcerēsimies, kas interesants ir Tallinā!

Tallinn1

Ko redzēt:

Tallinas vecpilsēta. Atšķirībā no daudzām citām Eiropas galvaspilsētām Tallinai izdevās pilnībā saglabāt viduslaiku pieminekļus no Hanzas laikmeta. Šeit jūs pavadīsit laiku īstā medievālā gaisotnē.

Kadriorga. Kadriorgas pili un mākslas muzeju ieskauj skaists sakopts parks, kas kādreiz tika izveidots pēc Pētera Lielā pavēles kā mīlestības zīme un nodēvēts viņa otrās sievas Katrīnas Pirmās vārdā.
Tallinn Kadrioru park
Kalamaja. Šo pilsētas daļu dēvē par Tallinas hipsteru pilsētiņu. Jaunās kafejnīcas, bāri un galerijas pārveidoja kādreizējos industriālos kompleksus vēsturiskās koka apbūves rajonā, padarot to par visstraujāk attīstošos pilsētas daļu.

Toompea pils. Viduslaiku cietoksnis Toompea kalnā Tallinas centrā. Viens no Baltijas lielākajiem un vēsturiski vērtīgākajiem arhitektoniskajiem ansambļiem.

Tallinn3

Tallinas Ziemassvētku tirdziņš. Sākot ar 17. novembrī Rātslaukumā, blakus majestātiskajai Rātsnama ēkai, katru dienu notiks Ziemassvētku gadatirgus. Visa tirdzniecība šeit rit ap Igaunijas galveno eglīti, kuras tradīcijas aizsākas 1441. gadā.

Labākās viesnīcas:

 Hilton Tallinn Park Hotel

Hotel Schlössle

Hotel St. Petersbourg

Hotel Palace Tallinn

Three Sisters Hotel

Tallinn2

Labākie restorāni:

Restorāna Noa pirmklasīgo virtuvi slavē gan profesionāļi, gan viesi no dažādām valstīm. Apmeklēt šo vietu Vīmsi piekrastē ir vērts kaut vai tādēļ, lai redzētu galvaspilsētas panorāmu.
Art Priori ir restorāns Vecpilsētā, kur māksla eleganti harmonē ar lielisko ēdienu.
Par paradīzi itāļu virtuves cienītājiem dēvē restorānu Korsten Armastus & Hea Toit Kalamajas rajonā, nesen atvērtajā “Kultuurikatel” mākslas telpā.

Lux Express reisi:

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā