Personīgā pieredze: testējam Aquapure procedūru Estetik SPA

Meitenes, šonedēļ esmu mums atradusi brīnišķīgu procedūru, kas pēc garās ziemas un ilgstošā stresa ir jāveic obligāti! Ar prieku dalos savos iespaidos un vēlos jūs iepazīstināt arī ar estētiskās medicīnas centru, kas šo procedūru veic.

Iepazīstieties: Estetik Spa – lieliska zinātniski pierādītu sejas un ķermeņa kopšanas procedūru izvēle, mūsdienīgs medicīnas klases aprīkojums un speciālisti ar medicīnisko izglītību. Šis centrs šeit darbojas jau vairāk nekā 15 gadus, kas raisa uzticību – skaistas sievietes šeit tiek padarītas vēl skaistākas un jaunākas. Un pirmā procedūrai, kurai šeit pieteicos, bija Aquapure.

aquapure_1

Tāpat kā daudzi no mums, es ciešu no pilnīga laika trūkuma, tāpēc arī izvēlējos tieši šo procedūru. Tā vienlaikus risina dažādas problēmas – gan dziļi attīra ādu, gan lieliski mitrina, gan cīnās ar hiperpigmentāciju un atjauno ādas elastību. Un, pasteidzoties notikumiem pa priekšu, varu teikt, ka Aquapure pretnovecošanās efekts ir acīmredzams.

Pati procedūra tiek veikta vairākos posmos, bet sākas, protams, ar iepazīšanos ar speciālistu. Savukārt speciālists iepazīstas ar jūsu ādu – uzzina visas būtiskākās nianses par to. Kopumā, jau ieejot centrā, izjutu rūpes un uzmanību, kas šajos grūtajos laikos ir nenovērtējami. Tas ir gan svarīgi, gan ļoti patīkami.

aquapure_3

Tātad, par visu pēc kārtas. Pēc sagatavošanās posma – kosmētikas noņemšanas un enzīmu pīlinga – ar īpaša uzgaļa palīdzību tiek veikts vakuuma hidropīlings. Āda tiek apstrādāta ar diviem īpašiem serumiem: pirmais no tiem ir veidots uz pienskābes bāzes, bet otrs – uz salicilskābes un cinka bāzes. Šīs procedūras laikā tiek izvadīti visi netīrumi, atslāņojušās un atmirušās šūnas, kā arī izvadīti tauku un sviedru dziedzeru darbības produkti.

Nākamais solis ir ādas jaunināšana. Šeit lietā tiek likta īpašs vakuuma uzgalis ar REJUVE+ terapeitisko serumu uz hialuronskābes un kolagēna bāzes. Šajā jums tiek stimulēta kolagēna un elastīna ražošana. Un tajā pašā laikā āda tiek ļoti intensīvi mitrināta.

aquapure_5

Pēc tam uz ādu darbojas noteiktas frekvences un stipruma pulsējoša strāva. Taču varat nesatraukties – tas nav sāpīgi, turklāt speciālists gādā par to, lai jūs neizjustu ne mazāko diskomfortu.

Savukārt elektroporācija ar mezoampulu (tieši šādi sauc šo procedūras posmu) palīdz atvērt epidermas kanālus (elektroporīnus), pa kuriem preparāta aktīvas vielas nonāk ļoti dziļi ādā.

Nākamais solis ir mikrostrāva. Arī šajā posmā tiek lietots īpašs uzgalis, pateicoties kuram tiek veikta limfodrenāža un sejas muskuļu stimulācija. Šī soļa rezultātā izstrādājas kolagēns un elastīns, tiek nostiepts sejas ovāls un ievērojami samazinās pietūkums.

aquapure_6

Pēdējais posms ir krioterapija. Tā ir nepieciešama kolagēna un elastīna izstrādāšanās papildu stimulēšanai. Lai gan nevarētu teikt, ka iepriekšējie procesi man būtu sagādājuši kādas neērtības, bet šis pavisam noteikti ir patīkamākais.

Vispirms āda bija spiesta aktīvi strādāt apmēram pusotru stundu: tā tika tīrīta, mitrināta, stimulēta, taču pēc tam tai palīdz atdzist un nomierināties pēc visiem šiem aktīvajiem procesiem. Un visa pasākuma noslēgumā – burvīga maska, kas, pirmkārt, ļauj vēl 10 minūtes pagulēt svētlaimē, kas jebkurai sievietei jau ir svētki, un otrkārt – tā nostiprina procedūras rezultātu.

Ko es varu teikt par efektu? Tas ir patiešām lielisks – ieskatoties spogulī nevarēju atturēties no smaida. Bet jau pirms tam pirmās sajūtas bija tādas, ka esmu atbrīvojusies no kaut kā lieka un ir kļuvis vieglāk elpot. Sejas forma ir skaisti nostiepta, zods pat bildē bez filtriem izskatās kā mākslas darbs. Āda mirdzoša, un tāpēc mirdzošas kļūst arī acis.

Ļoti iesaku, pusotras stundas procedūrai efekts ir lielisks. Un tas turas samērā ilgi, jo procedūrā izmantotās ierīces iedarbība ir dziļa un pamatīga. Bet, ja ir vēlme efektu nostiprināt un pastiprināt, vienmēr ir iespējams veikt 4-5 procedūru kursu.

Vienas procedūras cena ir 95€. Ar Aquapure kontrindikācijām varat iepazīties šeit, bet pieteikties uz procedūru – pa zemāk norādīto tālruņa numuru. Lai Jums skaists pavasaris, meitenes!

Estetik SPA
Bruņinieku iela 21, Rīga
Darba laiks:
P.-Pk. / 10:00-20:00, S. / 10:00-16:00
Tālrunis: +371 2707 7331

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā