Personīgā pieredze: pārbaudām Estetik Spa OXY terapiju

Ja jau sen domājat par mezoterapiju, taču baidāties no injekcijām sejā, ja steidzami nepieciešams satriecošs efekts, kas priecēs ilgāk par vienu dienu, šis raksts ir domāts jums. Jo OXY terapija (skābekļa terapija), kuru jau divas reizes esmu pārbaudījusi estētiskās medicīnas centrā Estetik Spa, sniedz tieši šādu efektu.

Šī procedūra ir bez injekcijām un tādām nepatīkamām blakusparādībām kā papulas (sauktas arī par pūtītēm), hematomas un bez alerģiskām reakcijām. Tāpēc to mēdz saukt arī par mezoterapiju bez injekcijām.

Un tā noteikti būs laba izvēle, ja dodaties uz svinībām un vēlaties, lai āda nekavējoties būtu mirdzoša, izskatītos kopta, mitrināta un jauna, jo OXY terapijas efekts ir pamanāms uzreiz pēc tās pabeigšanas un saglabājas diezgan ilgi.

Procedūras būtība

Procedūras laikā OXY Jet iekārta ar spiediena palīdzību, izmantojot līdz 98% attīrītu un koncentrētu skābekli, ādas dziļajos epidermas slāņos ievada kosmētiku.

oxy4

Veicot procedūru Estetik Spa, tiek izmantota īpaša Nora Bode (Vācija) kosmētika. Un te es atļaušos nelielu lirisku atkāpi, jo mūsdienu estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas pasaulē plaši atpazīstamā uzņēmuma Nora Bode vēsture ir visai interesanta.

Viss sākās 1986. gadā. Uzņēmuma dibinātāji ir vācu zinātnieki, kuri aktīvi strādāja ar ādas problēmām – dzīvesbiedri Juta un Lotārs Bode. Viņi nonāca pie secinājuma, ka ar kosmētiku vien, pat pašu labāko, efekts ir nepietiekams. Ādai ir nepieciešams skābeklis – galvenais šūnu enerģijas avots un “novadītājs”, kas ļautu labvēlīgajām sastāvdaļām nonākt dziļāk ādā.

oxy3

Daudzu pētījumu gaitā tika konstatēts, ka aktīvajām vielām ir jābūt ar zemu molekulmasu, tās nedrīkst reaģēt ar skābekli un tām jābūt spējīgām uzkrāties.

Kā arī tas, ka šīs vielas ar skābekļa spiediena palīdzību ir iespējams ievadīt ādas starpšūnu zonas dabiskajos “koridoros”. Galu galā 1994. gadā tika radīta skābekļa injekciju tehnoloģija, pirmā OXY Jet ierīce un īpašā NORA BODE kosmētika.

OXY terapijas posmi

Pirmais posms, protams, ir attīrīšana. Un šajā gadījumā tā ir ādas dziļā skābekļa attīrīšana ar ierīces īpaša uzgaļa un enzīmu pīlinga palīdzību. Tiek noņemti visi netīrumi, atmirušās šūnas un viss, kas uz ādas ir lieks.

Pēc tam speciālists uz ādas uzklāj reģenerējošu skābekļa šķidrumu un ar rullīša palīdzību to iemasē ādā. Šis līdzeklis tonizē ādu, sniedz liftinga efektu, savukārt pati masāža palīdz izvadīt lieko šķidrumu un toksīnus.

oxy1

Pēc tam seko skābekļa mezozterapija. Speciālists nosaka, kādas ir sejas un kakla ādas problēmas un vajadzības, un katrai atsevišķajai zonai izvēlas nepieciešamos serumus un “ievada” tos ādā ar skābekļa palīdzību. Piemēram, manā gadījumā zonai ap acīm papildu standarta serumam tika izmantots īpašs šķidrums mīmikas grumbiņu mazināšanai.

Uz pieres zonas meistar uzklāja serumu ar botoksa iedarbību, kas savienojumā ar skābekļa impulsiem samazina mīmikas grumbiņu dziļumu un palīdz atslābināt sejas muskuļus. Un, jāatzīst, ka “dusmu” krunciņa, kas atrodas starp uzacīm, pēc pirmās procedūras kļuva daudz mazāk pamanāma, bet pēc otrās procedūras pazuda pilnībā.

oxy6

Deguna-lūpu krokai un zonai ap lūpām tika izmantoti blīvējoši un pretnovecošanās serumi. Uz kakla, vietā, kur āda sāk kļūt nokarena, arī tika izmantots blīvējošs un piepildošs serums. Kopumā katrai zonai meistare uzklāja nepieciešamos serumus un apstrādāja tos ar skābekļa plūsmu, izmantojot dažādus uzgaļus.

Sajūtas un rezultāts

Godīgi sakot, vārdu savienojums “enzīmu pīlings” manī rada zināmas bažas – tikai tāpēc, ka mana izteikti jutīgā, vai drīzāk – “reaktīvā” āda varētu reaģēt samērā vardarbīgi.

Taču speciāliste apliecināja, ka procedūra ir maksimāli maiga un piemērota ikvienam, arī grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Un tiešām – neizjutu nekādu diskomfortu no procedūras sākuma līdz beigām.

Nākamajos posmos, kad skābeklis serumus “dzen” ādā, jutu vieglus “paukšķus”. Vietās, kur tauku slāņa zem ādas nav gandrīz vispār – uz pieres un ap acīm – tie ir jūtami nedaudz stiprāk, bet arī bez diskomforta.

oxy2

Vēl procedūras laikā man veica masāžu ar krio uzgali, mitrinot ādu ar īpašu serumu – šīs masāžas laikā ir jūtams viegls vēsums, bet tas arī viss. Un, kad vienā no procedūras posmiem meistare man veica liftinga masāžu, izmantojot uzgali ar maziem rullīšiem, tā tiešām likās kā kārtīga masāža – aktīva, taču tajā pašā laikā diezgan patīkama.

Procedūras beigās speciāliste man uzklāja mitrinošu un nomierinošu masku, uz acīm novietoja vates diskus, un virs galvas novietoja BIO2Light aparātu. Tas vienlaicīgi piegādā skābekļa plūsmu un iedarbojas uz ādu ar dažāda veida gaismas starojumiem, katrs no tiem ar savu efektu – atjaunojošs, jutīgas ādas nomierināšanai, iekaisuma mazināšanai.

oxy5

Kopumā, kā jau noprotat, arī procedūras fināls ir skaists – vienkārši guli un elpo tīru skābekli. Tas ir kā pusotru stundu staigāt augstu kalnos, taču šis efekts tiek panākts, vienkārši guļot 10 minūtes.

Kas attiecas uz efektivitāti, varu apstiprināt, ka OXY terapija ir ļoti iedarbīga. Gan veicot to vienreiz, bet vēl izteiktāk – pēc vesela kursa. Nedēļu pirms OXY terapijas biju veikusi Estetik Spa Aquapure procedūru, un turpināt aktīvi atjaunot ādu pēc ziemas, Covid un citām stresa situācijām, viennozīmīgi bija pareizs lēmums.

Pēc pirmās OXY procedūras pamanīju, ka sejas kontūras spogulī man patīk arvien vairāk un vairāk, un krunciņas zem acīm kļūst arvien mazākas. Kā jau teicu, pēc divām procedūrām mana uzacu grumba bija pilnībā izlīdzināta, tas pats efekts bija vērojams arī uz pieres, un arī deguna-lūpu krokai nav nepieciešams Photoshop, lai iegūtu skaistu bildi. Āda ir mirdzoša, izskatās kopta, tonizēta un elastīga.

 

Vienas stundu ilgās dziļi mitrinošās procedūras cena ir 50€, pretnovecošanās procedūra sejai un kaklam (1,5h) – 95€, sejai, kaklam un dekoltē (2 stundas) – 120€. Starp citu, pusotras stundas procedūrai līdz aprīļa beigām ir īpaša cena – 76€, nepalaidiet garām!

Un, atkārtojot jau iepriekš sacīto, viena procedūra acumirklī, kas dažreiz ir ļoti nepieciešams, sniedz satriecošu efektu, kura ilgums ir atkarīgs no stāvokļa, kādā jūsu āda ir bijusi procedūras veikšanas laikā. Vairāku procedūru kurss ievērojami uzlabo rezultātu un nofiksē to uz ilgāku laiku, jo aktīvās vielas ne tikai iekļūst dziļi ādā, bet arī uzkrājas tajā. Vienu vārdu sakot – iesaku. Un došos vēl!

Estetik SPA
Bruņinieku iela 21, Rīga
Darba laiks:
P.-Pk. / 10:00-20:00,
S. / 10:00-16:00
Tālrunis: +371 2707 7331

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā