OXY mitrināšana Estetik Spa: glābjam ādu pēc vēja un karstuma

Mūsu Baltijas vasara šogad ir ļoti mainīga. Jūnijā un jūlijā bija gan daudz saulainu un patiešām karstu dienu, gan brīži, kad laiks bija samērā vējains. Un visas šīs dabas kaprīzes ir īsts pārbaudījums mūsu sejas ādai, jo saules stari, karstums, putekļi un vējš no neietekmē pārāk labi.

oxy2-4

To, kā labāk tikt galā ar ādas “vasaras problēmām”, iesaka kosmetoloģijas eksperte, estētiskās medicīnas centra Estetik Spa vadītāja Ludmila Janberga.

janberga_portret150-225

Ludmila Janberga

Estētiskās medicīnas centra

Estetik Spa vadītāja

Uz visiem kairinošajiem faktoriem āda reaģē ar paaugstinātu tauku izdalīšanos, pūtītēm, izsitumiem, kā arī sausumu un sasprindzinājuma sajūtu. Ļoti bieži karstuma dēļ tā izskatās nedaudz mikla, taču tas nebūt nenozīmē, ka tā ir mitrināta. Līdz ar karsto sezonu aktivizējas tauku dziedzeru darbība, kā rezultātā āda, lai izturētu vides faktorus, kļūst raupjāka.

Un vasarā mēs, meitenes, no karstuma nogurušas un brīvdienu svētlaimē labi atpūtušās, pavisam bieži samazinām ādas kopšanas rituālus līdz minimumam, piemēram, neuzklājam sauļošanās līdzekli ar maksimālo SPF. Un burtiski dažu dienu laikā novērojam, kā pasliktinās ārējais izskats.

Tāpēc vasarā pats galvenais padoms – obligāti ir jārūpējas par ādu. Katru dienu, ar pēc iespējas mitrinošākiem un kopjošiem līdzekļiem. Sejas ādas tīrīšanai vasarā vajadzētu būt īpaši rūpīgai, jo poras nosprostojošie putekļi var izraisīt dažādus iekaisumus un izsitumus. Tonika uzklāšana ir viens no svarīgākajiem kopšanas posmiem, kuru karstā laikā kategoriski nevajadzētu izlaist.

Ideālam krēmam ādas kopšanai vasarā jābūt ar vieglu tekstūru, intensīvi mitrinošam un tāda, kas aizsargā pret UV starojumu. Ir labi, ja tā sastāvā ir aminoskābes, pienskābe, hialuronskābe, kolagēns, elastīns, vitamīni C un E. Retinols, enzīmi un augļskābes ir nevēlamas, jo šīs sastāvdaļas paaugstina ādas jutīgumu pret ultravioleto starojumu.

kollagen_estetikspa

Ļoti iesaku sejas ādas kopšanu mājas apstākļos papildināt ar kolagēna un hialuronskābes tabletēm. Mūsu centrā ir atrodami dažādi šādi līdzekļi – katrai gaumei savi, bet tie visi ir efektīvi un noderīgi, par ko es pati pastāvīgi pārliecinos. Un, ja nepieciešama rūpīgāka un dziļāka mitrināšana, ja nepieciešama SOS palīdzība, labākā ideja ir OXY terapijas procedūra, ko iespējams veikt Estetik Spa.

Atgādinām, ka terapijas gaitā OXY Jet ierīce ar attīrīta un līdz 98% koncentrēta skābekļa palīdzību ar augstu spiedienu ādā, epidermas dziļajos slāņos, ievada kosmētiku.

oxy2-2

Skābeklis ādā iekļūst caur starpšūnu telpu, pa dabīgiem “koridoriem”, un ievada īpašus bioaktīvus zemas molekulmasas preparātus, kuru pamatā ir hialuronskābe un vitamīni, kas iegūti no dabīgiem produktiem. Neviena maska vai krēms, kas tiek uzklāts uz ādas, šādu uzdevumu nespēs veikt. Patiesībā tās praktiski var saukt par skābekļa injekcijām, tās ir kā mezoterapija, tikai bez adatām un sāpīgām injekcijām.

Šādas iedarbības rezultātā āda sāk mirdzēt, pēc pirmās procedūras tā izskatās kopta, mitrināta un jauna. OXY terapijas efekts ir pamanāms nekavējoties un saglabājas diezgan ilgi. Estetik Spa speciālisti ar šādu aprīkojumu un šo patentēto tehniku strādā jau vairāk nekā 15 gadus, kas nozīmē, ka jūs noteikti esat drošās rokās!

oxy2-3

Šai procedūrai šeit ir pieejama pilna versija, kas sastāv no vairākiem posmiem, par ko mēs jau runājām šeit. Tā aizņem no pusotras līdz divām stundām, ietver attīrīšanu, reģenerāciju, tonizēšanu ar liftinga efektu un skābekļa mezoterapiju, un tas viss izmaksā 95 vai 120 eiro, atkarībā no izvēlētajām zonām: seja + kakls vai seja + kakls + dekoltē zona.

Ir pieejama arī ekspresversija, kuras mērķis ir dziļā mitrināšana. Šī procedūra ilgst stundu, maksā 50 eiro, un tajā pašā laikā ļoti ātri un efektīvi atrisina sausas, karstuma, vēja un saules staru nomocītas sejas ādas problēmas.

Tā ir lieliski piemērota jaunām meitenēm, kurām nav aktuāli “lielajā procedūrā” paredzēti pretnovecošanās soļi. Tā noteikti noderēs ikvienam, kurš pavadījis nedēļas nogali vai atvaļinājumu pie jūras, un tiem, kuri vēlas ātri atsvaidzināt sejas ādu, mitrināt to un padarīt to mirdzošu.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā