#mustvisit: Viens cirks, divi kāpuri un liela komanda

Rīgas cirka ēka ir slēgta, bet pats cirks ir dzīvāks par dzīvajiem – ir mainījusies forma, struktūra un pieeja, bet vēlme dāvāt svētkus gan bērniem, gan pieaugušajiem palika nemainīga. Tieši Rīgas cirks sniedz mums iespēju iepazīties ar cirka māksliniekiem no visas pasaules, ieraudzīt jaunus priekšnesumus un novērtēt trupu meistarību.

Kamēr slavenā vēsturiskā ēka gaida renovāciju, cirks kā tāds ir transformējies jaunā formātā, jaunā ampluā un prezentē jaunas programmas. Piemēram, divu dienu laikā, 15. un 16. martā, varēs redzēt trupas “Callo Collective” izrādi “Kāpuriņi”.

Izrāde, precīzāk teikt, fiziskā komēdija, ir uzvedums jebkuram vecumam un bez ierobežojumiem valodas ziņā.

http://cirks.lv/biletes

Divi leļļu meistari, divi kāpuri, maģisks sapnis un spilgtas krāsas pārvērsīs ikdienīgumu dīvainā pasaulē, dāvās skatītājiem iespēju no ierastām reālijām iegremdēties smieklīgu un ērmīgu, smalku un krāšņu kukaiņu dzīvē.

Izrādi padara vēl jaukāku paši leļļu meistari, kas ir integrēti notikušajā, smīdina viens otru un skatītājus, bet ne vienmēr paliek nepamanīti.

Viens no izrādes autoriem – mūsdienīgais klauns no Jaunzēlandes – jau viesojies Rīgā pirms diviem gadiem, iemīlēja sevī gan mazos, gan lielos Latvijas skatītājus ar izrādi “Tikai kauliņi” un nu ir atgriezies.

Atgriezies kopā ar komandu un atvedis līdzi lielisku garastāvokli, divus kāpuriņus un svētkus, kas jau ieguva “Auckland Fringe Awards” balvu kā labākā teātra izrāde.

15.martā / 14:00
16. martā / 11:00
Mākslas centrs ZUZEUM
Rīgā, Lāčplēša ielā 101

http://cirks.lv/biletes

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā