LimeFox: jaunā mobilā lietotne gardēžiem

Cienījamie gardēži, vēlos jūs iepazīstināt ar jaunu pakalpojumu galdiņu rezervēšanai restorānos, ēdienkartes priekšskatīšanai un ēdienu un dzērienu pasūtīšanai. Jūsu uzmanībai piedāvājam mobilo lietotni LimeFox.

LF_Brunch_1

No gardēžiem – gardēžiem

Es no sirds vēlos jūs aizraut ar šo projektu, jo tas daļēji ir arī mans lolojums. Pašā veidošanas ceļojuma sākumā aplikācijas veidotāji – gardēži, kuri izdomāja to tādu pašu gardēžu ērtībai, ieteica man novērtēt ideju un uzaicināt restorānus piedalīties. Tad es un daudzi restorātori šai idejai noticējām. Un mēs sākām gatavoties startam. 2020. gada martā…

LF_Brunch_4

Pandēmija ieviesa savas korekcijas iesaistīto restorānu sarakstā un atklāšanas datumos, taču mēs nepadevāmies. Kā mēs redzam tagad, covid radītie ierobežojumi aktualizēja mūsu radītās funkcijas un iespējas vēl vairāk. Un kopumā, manuprāt, šī aplikācija ir solis nākotnē, kur, kā mēs visi jau saprotam, viss ir stipri digitalizēts.

Es centīšos zemāk atbildēt uz jautājumiem, kas jums, iespējams, radās. Taču, ja atbildi neredzat šeit, droši jautājiet – komentāros vai personīgā ziņojumā.

Kādus uzdevumus risina LimeFox?

Jūs varat izvēlēties restorānu pēc virtuves veida vai lokācijas, apskatīt ēdienkarti iepriekš vai uz vietas, un, pateicoties ēdienu fotoattēlu klātbūtnei, kas ir īpaši informatīvi, varat veikt galdiņa rezervējumu, atnākot, izvēlēties ēdienus un dzērienus, un veikt pasūtījumu.

Lietojumprogramma ir īpaši ērta viesu kompānijām – katrs viesis pie galda veido savu pasūtījumu, kas nozīmē, ka jums nav nepieciešams lūgt viesmīli sadalīt rēķinu vai dalīt to pašiem ar kalkulatoru.

LF_Brunch_5

Mēs ļoti vēlamies, lai restorānu saraksts tiktu nemitīgi atjaunināts. Un arī, lai jau tuvākajā nākotnē jūs varētu redzēt pilnīgi katra ēdiena fotoattēlu. Mēs strādājam pie tā – aicinām restorānus sadarboties, detalizēti skaidrojot, cik ērti un patīkami būs strādāt ar mums.

Nākotnē plānojam, ka būs iespējams rezervēt konkrētu galdiņu (iecienītāko, ar vislabāko skatu, ar foršāko viesmīli utt.), veikt iepriekšēju pasūtījumu, apmaksāt pasūtījumu, izmantojot aplikāciju, un pat atstāt dzeramnaudu. Plānos, protams, ir arī lojalitātes programma, prēmijas un īpašie piedāvājumi lietotājiem.

LF_Brunch3

Kā izmantot lietotni?

Viss ir vienkārši un ērti: lejupielādējiet LimeFox Play Market vai AppStore, reģistrējieties, izvēlieties restorānu, rezervējiet tur galdiņu, iepazīstieties ar ēdienkarti, ejiet uz restorānu, izvēlieties ēdienus, skatiet summu, kas būs jāmaksā skaidrā naudā vai ar karti un apstipriniet pasūtījumu. Katrs solis prasa minimālu laiku: pāris klikšķu uz viedtālruņa – un viss.appstore1

googlePlay

Vai es varu dalīties ar savu viedokli par lietotnes darbu un piedāvāt idejas?

Tas ir nepieciešams. Mēs būsim ļoti pateicīgi gan par idejām, gan par konstruktīvu kritiku. Mēs neizliekamies par perfektiem, jo esam ceļa sākumā un ceram ar jūsu palīdzību padarīt LimeFox pēc iespējas ērtāku un noderīgāku. Tāpēc obligāti rakstiet mums LimeFox Facebook lapā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā