Liepājas muzeja dārzā atklās interaktīvu izstādi “Mans pilsētas PORTRETS”

Liepājas muzeja dārzā, Kūrmājas prospektā 16/18, atklās mākslinieka, dizainera Madara Markusa-Narvila interaktīvu izstādi “Mans pilsētas PORTRETS”.

Liepājas muzeja dārzā būs izvietoti 12 interaktīvi jeb papildinātās realitātes mākslas darbi, kas atspoguļoti dubultās ekspozīcijas foto attēlā. Mākslas darbi veidoti, mākslinieka modeļiem, Liepājas pilsētas jauniešiem, mijiedarbojoties ar pilsētvidi.

Mākslas darbi būs apskatāmi ar “Overly” aplikācijas palīdzību – izstādes apmeklētāji varēs tos iedzīvināt un uzzināt stāstu, kas slēpjas aiz katra no šiem darbiem.

“Mans pilsētas PORTRETS” ir mākslas projekts, kas ieguvis finansiālu atbalstu, piedaloties Liepājas Kultūras pārvaldes rīkotajā projektu konkursā. Projektā ar LBJC “Jauniešu māja” starpniecību iesaistījās Liepājas jaunieši – darbojoties kopā ar projekta autoru, piedalījās dažādās radošās darbnīcās.

Veidot mākslas darbus, kas mijiedarbojas ar mūsdienu tehnoloģijām, papildināto realitāti, Madars uzsāka, studējot Liepājas Universitātes mākslas nodaļā. Absolvējot šo nodaļu, kā maģistra darba tēma tika izvelēta “Paplašinātas realitātes mijiedarbība ar mākslu”, kas rezultējās sešos izstādes darbos ar nosaukumu “Paplašinātā realitāte – PORTUGĀLE”.

Izstāde Liepājas muzeja dārzā apskatāma no 29. novembra līdz 14. janvārim. Ieeja – bez maksas.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā