Liepājas koncertzāle jubileju atzīmēs ar ņujorkiešu “Bang on a Can All-Stars” koncertu

Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” svinēs savu trešo jubileju ar izcila un tradīcijām bagāta ansambļa “Bang on a Can All-Stars” koncertu. Ansamblis nāk no Ņujorkas un ir viens no ietekmīgākajiem laikmetīgās mūzikas vēstnešiem pasaulē.

“Bang on a Can All-Stars” ir daudzpusīga jaunās mūzikas organizācija, kas popularizē un stiprina izpratni par inovatīvu klasisko mūziku. Nepārspējama muzikalitāte, vispasaules koncerttūres, augsti godalgoti mūzikas ieraksti un īpaši grupai radīti jaundarbi “Bang on a Can All-Stars” padarījuši par vieniem no ietekmīgākajiem laikmetīgās mūzikas vēstnešiem pasaulē.

Izpārdotās koncertzālēs programma atskaņota neskaitāmās valstīs un nu skanēs Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” jubilejas reizē. Koncerts Latvijā ir viena no pieturām ansambļa pasaules koncerttūrē. Tūres ietvaros oktobrī un novembrī “Bang on a Can All-Stars” koncertēs trīs kontinentos un septiņās valstīs – ASV, Meksikā, Argentīnā, Nīderlandē, Krievijā, Latvijā, Vācijā. Jubilejas koncerts Liepājā būs apvienības vienīgais koncerts Ziemeļeiropā 2018. gadā.

27. oktobrī / 18.00
Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars”
Liepāja, Radio iela, 8
https://www.bilesuparadize.lv/ru/events/event/64912

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā