Lieldienu brīvdienas outlet ciematā Piņķos

Lieldienas jeb Lielā diena ir pavasara saulgriežu svinības, kad gaisma uzvar tumsu. Outlet ciemats Piņķos sarūpējis īpašus, tradīcijām bagātus un dažādām aktivitātēm piepildītus svētkus. 7. un 8. aprīlī no plkst. 12:00 – 16:00 aicināti lieli un mazi uz atrakcijām visai ģimenei.

outlet_pasxa_1

Bērniem būs iespēja satikties ar dažādiem pasaku tēliem un animatoriem – olu ripināšana ar Cāli, pavasara orķestris ar Ziedu meiteni, mini golfs ar Jenotu, varžu dīķis ar Vardi, noķer odus aiz deguniem ar Bitīti un olas ligzdā ar Vārnu, kā arī piedalīties dažādās aktivitātes un laimēt balvas.

outlet_pasxa_4

Būs iespēja pašam uzbūvēt putnu būrīti, nokrāsot olas krāsošanas darbnīcā, satikt svētku galveno viesi Zaķi, paviesoties trušu pilsētiņā, nobaudīt bezmaksas pankūkas un daudz ko citu.

Savukārt vecākus sagaida grilēšanas dueļi un gardas degustācijas outlet ciemata centrālajā laukumā un, protams, svētku akcijas un īpašie piedāvājumi outlet ciemata veikalos ar atlaidēm līdz -70%.

outlet_pasxa_3

Via Jurmala Outlet Village ir kļuvis par iecienītu galamērķi daudzām ģimenēm, jo outlet ciematā iespējams ne tikai izdevīgi  iepirkties vairāk nekā 60 dažādu zīmolu veikalos, bet arī nobaudīt pusdienas vai vakariņas restorānos, bērnus izklaidēt spēļu laukumā, kā arī vienkārši izbaudīt pastaigas pa krāšņajām Vidusjūras stila ieliņām.

7. un 8. aprīlī tiekamies outlet ciematā Via Jurmala Outlet Village Piņķos!

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā