Latvijā prezentēts jaunais luksus sporta apvidus auto “Rolls-Royce Cullinan”

Tikai dažus mēnešus pēc pasaules pirmizrādes ar ekskluzīvu prezentāciju Biznesa aviācijas terminālī Baltijas tūres ietvaros Rīgā debitējis jaunais “Rolls-Royce” luksus sporta apvidus auto “Cullinan”, informē “Rolls-Royce Motor Cars” Centrālās un Austrumeiropas korporatīvās komunikācijas direktors Franks Tīmans.

“Rolls-Royce Cullinan” ir braucēju vēlmju un sapņu piepildījums, jo apvieno jaudu bezceļu pārvarēšanai ar patiesu greznību. Tas ir jau otrais “Rolls-Royce” modelis, kura tapšanā izmantota pilnīgi jaunā alumīnijas šasija “Architecture of Luxury”. Jāuzver, ka “Cullinan” platforma netiek lietota ne citiem zīmoliem, ne modeļiem.

Auto ir aprīkots ar 6,75 litru “Twin Turbo” V12 “Rolls-Royce” dzinēju ar 563 ZS/420kW jaudu un 850 ņūtonmetri griezes momentu, kas palīdz pilnīgi jaunajai pilnpiedziņas un stūres vadības sistēmai pārvarēt jebkuru šķērsli.

““Cullinan” būs perfekts vienmēr: gan vedot bērnus uz skolu, gan vakarā dodoties uz operas pirmizrādi. Tas būs piemērots stilīgam braucienam uz vientulīgu Baltijas jūras pludmali, tāpat auto droši dosies cauri dubļiem un granti, lai sasniegtu jūsu iecienīto makšķerēšanas vietu kaut kur Latvijas mežos,” komentē Tīmans.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā