Latviešu trio kļuvis par Jameson un QooQoo sadarbības kolekcijas vēstnešiem

Aizvadītā gada nogalē īru viskijs Jameson un pašmāju modes zīmols QooQoo apvienoja radošos spēkus, nākot klajā ar īpaša dizaina apģērbu un aksesuāru kolekciju vīriešiem. Tās lakoniskais nosaukums “Bez bailēm” iemieso mūsdienīgu un drosmīgu stiprā dzimuma pārstāvju tēlu, kuri ikdienā nebaidās uzdrīkstēties un sasniegt jaunas virsotnes.

Šogad, turpinot pilnveidot “Bez bailēm” ideju, lai nestu to tālāk pasaulē, par limitētās tirāžas kolekcijas vēstnešiem trāpīgi izvēlēti trīs veiksmīgi savas jomas profesionāļi – šarmantais aktieris Āris Matesovičs, aizrautīgais jaunuzņēmējs Ernests Štāls un godalgotais bārmenis Oskars Smilga –, kuru drosme iemūžināta iedvesmojošos kampaņas foto un video stāstos.

Jauno teātra mākslinieku trupas “Kvadrifrons” aktieri Āri Matesoviču daudzi iepazina populārajā pašmāju seriālā “UgunsGrēks”, kur viņš atveidoja simpātisko Kasparu, bet ikdienā viņu var sastapt Dirty Deal Teatro un Jaunā Rīgas teātra visvairāk skatītajās izrādēs vai motocikla mugurā.

Stilīgais aktieris lieliski iemieso Jameson un jaunās apģērbu kolekcijas saukli “Bez bailēm” – 2018. gadā viņa spēja uzdrīkstēties vainagojās ar nomināciju teātra balvai “Spēlmaņu nakts” kategorijā “Gada jaunais skatuves mākslinieks”. Āris zina, ka katra jauna loma, jauna skatuve un jauns sākums ir grūts, taču galvenais ir ticēt idejai un nebaidīties riskēt.

Inovatīvais uzņēmējs un Latvijas start-up nozares pionieris Ernests Štāls, savukārt, pazīstams kā vairāku veiksmīgu tehnoloģiju jaunuzņēmumu dibinātājs un viens no start-up kopienas Tech Hub Riga idejas aizsācējiem, kurš savus radošos spēkus šobrīd velta mārketinga rīku izvērtēšanas platformai “Dripit.io”.

Ernests jau vairāk nekā 10 gadu garumā ir aktīvs jauno tehnoloģiju eksperts un iedvesmojošs orators, kura runas klausījušies vairāki tūkstoši interesentu tādos pasākumos kā “iNovuss”, “TechChill”, “Panākumu Skola” un “Starta Diena”. Viņš nebaidās atklāt, ka aiz lielas veiksmes slēpjas arī daudz neveiksmju, tāpēc galvenais ir nepadoties un turpināt virzīties tikai uz priekšu.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā