Kā izdarīt pareizo izvēli, iegādājoties bērnu ratiņus

Gatavojoties bērna piedzimšanai, vecāki cenšas iegādāties visu vajadzīgo. Sākot ar apģērbu, rotaļlietām, higiēnas līdzekļiem un beidzot ar bērnu gultiņām un daudz ko citu – saraksts ir teju nebeidzams.

Bērnu ratiņus arī var pieskaitīt pie pirmās nepieciešamības precēm, jo tie sniedz iespēju doties kopīgās pastaigās, braucienos uz veikalu vai piedalīties citos notikumos. Tieši tāpēc ratiņu izvēle ir jāveic ļoti atbildīgi!

Bērnu rati “Cybex” – vecākiem un mazulim labākā izvēle

Ja tieši šobrīd esi bērnu ratiņu meklējumos, iesakām pievērst uzmanību “Cybex”, kas piedāvā vieglus, kompaktus, elastīgus, funkcionālus un modernus produktus. Vecākiem labi zināms ir “Cybex” autokrēsls un bērnu ratiņi, taču piedāvājumā ir pat pilnas ceļojumu sistēmas.

Izvēloties “Cybex”, tu atradīsi visus nepieciešamos bērnu ratiņu piederumus, tostarp lietus pārvalkus, siltus un mājīgus kāju paliktņus, ērtus jaundzimušo ieliktņus, vieglus vasaras pārvalkus un autokrēsliņu pamatnes.

cybex_1

“Cybex Platinum Priam” — luksus cienītājiem

Tiem, kas lūkojas “Cybex” virzienā, vērts apskatīt “Cybex Platinum Priam”. Tas reizē apvieno gan izcilu greznību, gan arī komfortu un veiktspēju, ko novērtēs ne tikai mazulis, bet arī vecāki.

Kopš debijas 2016. gadā “Cybex Platinum” ir piedzīvojis vairākus uzlabojumus, un katrs jauninājums ir bijis labāks par iepriekšējo.

Saglabājot savu raksturīgo stilu un augstākās kvalitātes inženiertehnisko risinājumu, jaunais “Cybex Platinum 2022” ir aprīkots ar vēl vairāk izcilu funkciju. Lai nodrošinātu bērnam iespējami drošāko vidi jau no pirmās dienas, šie ratiņi, kas ir izgatavoti ar augstākās kvalitātes audumu, ir lielisks variants

Ko vērts zināt par “Cybex Priam” ratiņiem

Lētāka, tomēr tikpat laba izvēle būs Cybex Priam ratiņi. “Cybex Priam” rāmis ir pieejams četrās dažādās krāsās un vairākās konfigurācijās, lai izveidotu perfektu ratiņu komplektu atbilstoši tava mazuļa prasībām.

Sēdeklis. Vecāki novērtēs faktu, ka ir iespējams mainīt sēdekļa virzienu, lai tas atbilstu gan viņu, gan bērna noskaņojumam un vajadzībām. Turklāt process ir pavisam vienkāršs – daži klikšķi un virziens ir nomainīts!

Rāmis un riteņi. Runājot par rāmi un riteņiem, klienti teic, ka šie ir ratiņi, kas pārvarēs jebkādus šķēršļus. Tie ir ļoti viegli vadāmi pat uz bruģētām virsmām, ar ko var nākties sastapties pilsētās dzīvojošām ģimenēm.

Alumīnija rāmis ir pieejams ar trīs veidu riteņiem: vieglie – paredzēti līdzenām virsmām, piemēram, ielām vai ietvēm, pārgājienu versija – risinājums dažādiem maršrutiem, visurgājēji – piemēroti bedrainiem ceļiem, piemēram, kalnos.

Priekšējos riteņus var bloķēt, lai brauktu taisni, un visus riteņus var noņemt, lai atvieglotu tīrīšanu vai transportēšanu. Tos var arīdzan salocīt divriteņu režīmā, nenoņemot sēdekli. Šī funkcija noder, lai vilktu ratiņus pa sarežģītākām virsmām, piemēram, pludmalē vai pa kāpnēm.

Iepirkumu grozs. “Cybex” bērnu ratiņi ir aprīkoti arī ar lielisku iepirkumu grozu, kas ir viegli izvelkams. Nav noslēpums, ka jaunie vecāki nereti sastopas ar muguras problēmām, jo daudz biežāk nākas pieliekties vai cilāt smagumus. Pateicoties iepirkuma groza izvelkamajai funkcijai, ir iespējams izvairīties no papildu slodzes.

Amortizācija. Neatkarīgi no tā, vai negaidīti pārsteidz nelabvēlīgi laikapstākļi vai nejauši nonākat uz nelīdzena ceļa, brauciens tik un tā būs vienmērīgs un ērts, jo “Cybex” ratiem ir iespaidīga riteņu konstrukcija. Tie patiesi ir labi amortizēti – mazuļa transportlīdzeklis var pārvietoties pa teju jebkādu virsmu.

Ja lūkojies pēc jauna transportlīdzekļa savam luteklītim, bērnu preču veikals “Mimikid” ir īstā vieta, kur to meklēt. Tur atradīsi ne tikai “Cybex Priam 2022”, bet arī citus lieliskus modeļus. Lai atrastu sev un savam mazulim piemērotāko preci, apmeklē “Mimikid” mājaslapu.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā