Jūrmala Art Fair 2018 būs apskatāmas leģendārā režisora Deivida Linča litogrāfijas

Jau otro gadu Jūrmalā norisināsies starptautiskais laikmetīgās mākslas gadatirgus – “Jūrmala Art Fair – 2018”. Tas priecēs ar plašu programmu, pasaulē atzītiem māksliniekiem, lekcijām, laikmetīgās mākslas lietpratēju performancēm un meistarklasēm. Pasākums notiks no 18. līdz 22.jūlijam viesnīcā “Light House Hotel Jurmala”.

Šā gada pasākuma programma solās būt ļoti piesātināta. Centrālais “Jūrmala Art Fair” notikums būs leģendārā kinorežisora Deivida Linča darbu izstāde. Pasākumā varēs iepazīt 37 Linča litogrāfijas, kas tapušas pēdējos 10 gados, kad režisors uz laiku pārtrauca savu darbu kino, lai pievērstos savam aicinājumam mākslā.

Visi darbi noformēti atbilstoši muzeju standartiem. Litogrāfijas limitētā tirāžā iekļautas arī privātkolekcijās un muzeju kolekcijās visā pasaulē. Litogrāfijās attēlotie autora psihodēliskie tēli un melnais humors neatstās vienaldzīgu nevienu.

Tāpat pasākumā ar “thangkas” mākslas prezentāciju uzstāsies Misters Žao (Mr Zhao) no Tibetas, Maskavas Mākslas biznesa un antikvariāta institūta dibinātājas Irinas Kolosovas lekcijā “Mākslas menedžments: spēles noteikumi”, kā arī notiks īpaša laikmetīgās mākslas meistarklase bērniem.

Foto: Фото: welcometotwinpeaks.com

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā