Sagaidām Jauno gadu viesnīcā Hotel Sigulda.

Mēs jau esam dalījušies ar informāciju par Jaungada notikumiem Rīgā un Jūrmalā. Bet, ja pēkšņi gribējāt īsu ceļojumu, iesakām doties uz romantisko Siguldu un nosvinēt Jauno gadu mājīgajā viesnīcā Hotel Sigulda.

Viesnīca viesiem sagatavoja īpašo piedāvājumu. Tajā ietilpst izmitināšana standarta divvietīgā numurā. Reģistrēšanās ir no plkst. 16:00, tāpēc jums būs laiks pastaigāties pa ziemīgo Siguldu, atpūsties un sagatavoties svētkiem.

Viesnīcas restorānā jūs gaidīs no plkst. 20:00. Un jau šajā laikā būs uzklāts svētku galds ar karstajiem ēdieniem, bet no plkst. 21:15 tiks piedāvāta bufete ar uzkodām, salātiem un desertiem. Vakariņu piedāvājumā tāpat ietilpst klasiskais vai dzirkstošais vīns uz izvēli.

Mēs šeit esam bijuši Jaungada vakariņās ne reizi vien. Varam pilnā pārliecībā teikt, ka kārumu izvēle bija tiešām laba, un ēdiens šeit ir gards!

 

Un vēl jūs sagaida īstu svētku atmosfēra – visu vakaru skanēs dzīvā mūzika, viesiem tiks sagatavots foto stūrītis – kāds Jaunais gads bez fotogrāfijām svētku tērpos?!

Pusnaktī varēsiet vērot krāšņo uguņošanu pilsētas laukumā un pacienāties ar kūku no Siguldas mēra.

Bet iesākt jauno gadu jūs varēsiet arī skaisti un garšīgi – 1. janvārī no plkst. 9:00 līdz 11:00 neliedziet sev prieku nopeldēties baseinā un doties uz brokastīm bufetes formātā līdz pulksten 12:00.

Un vēl viena laba ziņa: lai nekur nebūtu jāsteidzas, šajā dienā jūs varat izbraukt no viesnīcas līdz plkst. 15:00.

Piedāvājuma cena diviem – €240. Vakariņas bez nakšņošanas – € 79 / pers.

Bērniem: līdz 2 gadiem – bezmaksas; no 3 līdz 6 gadiem – €30; no 7 līdz 12  – €55; no 13 līdz 18 – €65. Vakariņas bez nakšņošanas bērniem: no 2 gadiem – bezmaksas; no 3 līdz 6 gadiem – €20; no 7 līdz 12 – €30; no 13 līdz 18 – €40.

Papildus informācija un rezervācijas līdz 27. decembrim: info@hotelsigulda.lv  vai  +371 6797 2263

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā