Izstrādāts specializēts dabīgās kosmētikas komplekts Latvijas olimpiešiem

Latvijas bioloģiski aktīvā dabas produkta- saldūdens zaļo dūņu kosmētikas ražotājs MARENCE radījis specializētu sejas un ķermeņa kopšanas komplektu Latvijas olimpiešiem. Astoņu produktu komplekts pielāgots Latvijas Olimpiskās komandas sportiskajām un ceļošanas vajadzībām, un ir līdzi visiem Latvijas sportistiem Tokijā.

“Sportistus motivē Olimpiskā devīze, mūs dabas spēks, kurš rodams saldūdens zaļajās dūņās, ko izmantojam kosmētikas ražošanā – Latvijas dabas brīnumā, kas tiek iegūts Latvijā, Rāznas nacionālā dabas teritorijā esošajā ezerā, un mūs vieno izturība, kur arī mūsējā ir tikusi pārbaudīta gadu garumā līdz MARENCE dabīgā kosmētika spējusi izlauzt sev ceļu un rast vietu līdzās pasaules vadošajiem dabīgās kosmētikas zīmoliem.

Olimpieši_Marence

Tāpēc esam gandarīti, ka mūsu sportistiem līdz ar Latvijas galveno piederības simbolu valsts karogu līdzi Japānā būs arī Latvijas saldūdens dzīļu tūkstošgadīgā daba. Mēs ticam, ka tai ir milzīgs spēks, un tā palīdzēs mūsu olimpiešiem plūkt uzvaras laurus”, tā MARENCE valdes loceklis Aivars Burģis, kurš sportista grūto panākumu ceļu izdzīvojis gan pats, kā bijušais sportists, gan bijis līdzās dēlam Matīsam Burģim 2012. gadā, pārstāvot Latvijas karogu, Londonā notikušajās Vasaras Olimpiskajās spēlēs.

MARENCE ir gandarīta atbalstīt Latvijas atlētus ar rehabilitācijas dūņu produktiem arī turpmāk ikdienas treniņos un sacensību gatavošanās procesos. “Fakts, ka MARENCE saldūdens zaļo dūņu aplikācijas tiek pielietotas sportistu rehabilitācijā, ir augstākais mūsu produkti efektivitātes un iedarbīguma novērtējums,” uzsver A. Burģis.

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā