Idejas atpūtai: kvesti no NoGame

Ja gribās izjust asas emocijas, saņemt adrenalīna devu, pārsteigt draugus ar neparastu atpūtu vai vienkārši labi pavadīt laiku, tad jūsu uzmanībai piedāvājam kvestus no NoGame.

Kvests “Trakā zinātnieka noslēpums” dos jums iespēju iejusties detektīva lomā un atklāt pazuduša profesora noslēpumu. Savā dzīvoklī viņš bija atstājis slepenu informāciju pec sevis un jums būs iespēja to atšifrēt. Tieši tāpēc šim kvestām ir viens no viltīgajiem un neparedzamiem sižetiem.
nogame tekst1Tiem, kam patīk spilgtas emocijas piedāvā kvestu “Amnēzija”. Jums nāksies visu atcerēties, atgriezt savu dzīvi un pašam jātiek vaļā no psihiatriskas slimnīcās.
nogame tekst2Cilvēkiem ar ļoti stipru nervu sistēmu izgudroja spēli “Psylab”, kura ir atzīta par vienu no biedējošiem kvestiem Rīgā. Jūs esat detektīvs un meklējāt slepkavu–maniaku, kurš nolaupa savus upurus un kolekcionē viņu ekstremitātes. Esat uzmanīgi, jums arī ir iespēja kļūt par vienu no upuriem!
nogame tekst3Kvest-istaba “Aiz stikla” ir izveidota pec mūsdienīgājam tehnoloģijām, ar oriģinālajiem tehniskiem risinājumiem, neona apgaismojumu un ar hidraulikas, pneimatikas un mehānikas izmantošanu.

Spēlētāji tiek atdalīti ar izturīgu, caurspīdīgu stiklu un viņiem būs jāizpilda uzdevumus kopīgi. Tas ir sarežģīti, bet aizraujoši! Šajā istabā nav garlaicīgu slēdzeņu un tai nav analogu visa Baltijā. Emocijas ir garantētas!

nogame tekst4

Komandai no diviem līdz pieciem dalībniekiem spēle darba dienās līdz plkst. 17:30 maksā – €35. Pec plkst. 17:30, brīvdienās un svētku dienas – €50. Vairāk spēlētāju var piedalīties dažos kvestos par papildus samaksu €5 darba dienās un €10 – vakaros, brīvdienās un svētku dienās.

Vēl var pasūtīt kvestu “Maģiskais kubs” ar izbraukumu uz korporatīvu vai jebkuru jūsu ballīti.  Spēle iekļauj sevī uzdevumu virkni kubā un ārpus tā. Kvesta sarežgītība un laiks ir regulējami pēc velešanas, tāpēc tajā var piedalīties arī bērni.
nogame_tekst4Izbraukuma kvesta apmaksa ir par stundām: viena stunda – €120, divas stundas – €210, trīs stundas – €290, četras stundas un vairāk – €80 par katru stundu.

Kvest-istabas NoGame 
Rīga, Kr.Barona iela 92
Tālrunis rezervēšanai: +371 221 104 02

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā