Grand Hotel Kempinski Riga tiek atklāts “Vēlās brokastis ar ģimeni”.

Viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga restorānā Amber tiek atklāts jauns brokastu koncepts “Vēlās brokastis ar ģimeni”.

7. oktobrī elegantās pieczvaigžņu viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga restorānā Amber tiks atklāts izmalcināts un nesteidzīgs vēlo brokastu piedāvājums ģimenēm ar bērniem.

Nu jau par tradīciju kļuvušajiem lielpilsētas “brančiem” līdzās ērti iekārtosies arī Kempinski grupas vēlo brokastu piedāvājums ar tradicionālo 80 brokastu produktu klāstu, kas bagātīgi papildināts ar jūras velšu, sezonas produktu un elpu aizraujošu desertu stendu gan maziem gan lieliem.

Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs patīkami pavadīt laiku mūsu omulīgajā atvērtās virtuves restorānā paralēli baudot atspirdzinošus vai sildošus dzērienus dzīvās mūzikas pavadījumā. Papildus visam tam – “interaktīvā virtuve”, kur pavāri Jūsu acu priekšā pagatavos gardāko olu kulteni jeb karalisko “Eggs Royal”.

Īpaši esam padomājuši par pašiem mazākajiem brokastotājiem un aicinām svētdienās viņus noteikti neatstāt mājās. Viesnīcas vienā no plašākajām konferenču zālēm Grand Ballroom, bērniem tiks iekārtota ērta un daudzfukcionāla rotaļu istaba ar dažādām aktivitātēm un multfilmu skatīšanos.

Visu vēlo brokastu laiku bērni tiks pieskatīti profesionāla pieaugušā uzraudzībā, kas rūpēsies par bērnu labsajūtu un drošību. Arī bērnu rotaļu istabā tiks klāta mini bufete ar bērniem ērti pieejamām un veselīgām uzkodām.

Vēlo brokastu līdzautors ir pieredzējušais Turku izcelsmes Šefpavārs Gokhan Kekec, kurš jau vairākus gadus ir galvenais Šefpavārs viesnīcā Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā