Grand Hotel Kempinski Riga sadarbībā ar Vilensky Live organizē koncertsēriju programmu

Grand Hotel Kempinski Riga sadarbībā ar vadošo Rīgas čellistu Ruslanu Vilenski, rīko trīs neaizmirstamus koncertus dažādās viesnīcas zonās, trīs mēnešu garumā.

Ruslans ir izcils latviešu čellists, kura māksla ir plaši pazīstama visā pasaulē. Viņš bija tikai 15 gadus jauns, kad tika pamanīts un debitēja ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri.

Mākslinieka talantu atklāja pasaulsalvenais čellists Mstislav Rostropovich un jau agrā jaunība, Ruslans kļuva par atzītu solistu un kamermūziķi, un tika aicināts uzstāties pasaules slavenās koncertzālēs, kā piemēram, Amsterdamas Koncertzālē, Berlīnes Filharmonijā, Alte Oper Frankfurt, Mariinsky hallē St. Peterburgā un daudz kur citur.

15.martā / 20:30

Jau š.g. 15. martā – “Latīņu Mūzikas Vakaras” Grand Bar telpās. No plkst. 20:30 Ruslans priecēs savus sekotājus un Rīgas viesus ar Egberto Gismonti, Hermeto Paskāla, Guingas un Astora Pjacollas mūziku.

26.aprīlī / 20:30

Savukārt 26. Aprīlī baudīsim Ruslan Vilensky Groupas performanci ar Ennio Morrikones, Egberto Gismonti, Nino Rotas, Pētera Čaikovska mūziku, viesnīcas Bārā – Restorānā STAGE 22, kur paveras burvīgs panorāmas skats uz Nacionālās Operas namu un parku.

24.maijā / 20:30

Koncertsērijas tiks noslēgtas 24. Maijā ar karstasinīgu “Tango Nakti” restorānā AMBER, kur programmā ietilps tādu peronību mūzika kā, Astora Pjacollas, Oskara Stroka un Rišāra Galjāno.

Ieeja koncertos ir bezmaksas,
taču paredz galdiņu rezervācijas
+371 2548 0601
lana.frikina@kempinski.com

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā