Ģimenes ar bērniem aicinātas uz bērnu rītiem kinoteātrī “Splendid Palace”

Ņemot vērā mazo skatītāju lielo atsaucību, kinoteātris “Splendid Palace” turpina priecēt pašus jaunākos skatītājus, piedāvājot sestdienu rītos īpašus seansus bērniem.

Līdz ar senioru seansiem un Jauniešu kinoakadēmiju, vēlamies īpaši palutināt arī ģimenes ar bērniem, tādēļ kinoteātra bērnu programmā piedāvājam visaktuālāko bērnu auditorijai piemēroto repertuāru.

Jau šajā sestdienā, 16. martā, kā arī 30. martā pulksten 12:00 ģimenes ar bērniem laipni aicinātas noskatīties filmiņu “Mazā ziemeļbrieža Ailo lielais ceļojums”. Šī 2018. gada Francijas un Somijas filmiņa vēsta par maza ziemeļbrieža izdzīvošanu. Vājš un trausls tas stājas pretī grūtībām jau pirmajā dzīves gadā. Patiess stāsts par mazā ziemeļbrieža izdzīvošanu Lapzemes iespaidīgajā dabā. Filma dublēta latviešu valodā.

23.martā pulksten 12:00 gaidīsim mazos skatītājus uz Beļģijas animācijas filmiņu “Karalienes korgijs” par britu karalienes iemīļotāko korgiju Reksu, kurš pazūd no Bakingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi. Filmiņa dublēta latviešu valodā

6.aprīlī un 13.aprīlī pulksten 12:00 aicinām visus noskatīties šogad Spānijā radīto animācijas filmiņu “Brīnumu parks”. Aizrautīgā un ziņkārīgā Džūna sev par lielu pārsteigumu meža vidū atklāj ko brīnumainu – tas ir atrakciju parks. Te ir krāsaini karuseļi, slidkalniņi un dažādas spēles, taču meža biezoknī paslēptajā parkā jau sen neviens nav spēris savu kāju. Izņemot pāris runājošu dzīvnieku, kuri šeit atraduši savas mājas. Apņēmīgajai meitenei ir skaidrs – viņai un viņas jaunajiem draugiem būs pa spēkam izglābt šo brīnumaino vietu. Filmiņa dublēta latviešu valodā.

Savukārt 20.aprīlī pulksten 12:00 redzēsim Ķīnas un Francijas kopražojumu – animācijas filmiņu “Kukainīši 2: uz tāltālo krastu”. Kad pār ieleju sāk birt pirmās sniegpārslas, kukainīši steidz rūpēt rezerves ziemai. Diemžēl pārtikas gādāšanas operācijas laikā maza mārīte iekrīt kastē, kas tiek nosūtīta uz Karību salām! Ir tikai viens risinājums – izveidot specvienību, kas dosies viņai palīgā uz otru pasaules malu. Jauna pasaule, jaunas tikšanās, jaunas briesmas… Vai glābēji paspēs ierasties laikus? Filmiņu sapratīs ikviens, jo kukainīši runā paši savā valodā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā