Gatavojamies svētkiem: Ziemassvētku eglītes bērniem Sensory Room “Forest”

Gadu no gada decembrī mūsu bērni gaida, kad beidzot varēs satikt Ziemassvētku vecīti. Viņi gaida pasakas, piedzīvojumus, un, protams, saldas dāvanas. Ko tur slēpt – dažkārt mēs paši ar prieku pievienojamies apļa dejai kopā ar saviem bērniem vai atsakāmies to darīt, tikai lai iemūžinātu šo notikumu kā nākas un varētu uz šiem kadriem atskatīties pēc vairākiem gadiem. Un reizēm paši vēlos vakaros, kad galvenie saldumu cienītāji jau ir devušies pie miera, klusi čaukstinām konfekšu papīrīšus.

ForestRoom_ny1

Sensory Room “Forest” aicina bērnus vecumā no 4 līdz 10 gadiem uz Ziemassvētku eglītēm. Viņiem par prieku ir radīta interesanta un aizraujoša interaktīvā programma ar dažādiem konkursiem, spēlēm un citām jautrībām Ziemassvētku vecīša un Sniegbaltītes pavadībā! Un, protams, svētku noslēgumā bērni saņems saldas dāvanas ar gardām konfektēm, cepumiem un sulām.

ForestRoom_NY3-1

Eglīte latviešu valodā norisināsies 26. decembrī plkst. 17.30. Eglīte krievu valodā norisināsies 24., 25. un 26. decembrī. Plkst. 10.00 – bērniem vecumā no 4-5 gadiem, plkst. 12.30 un 15.00 – bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem. Pasākuma ilgums – 1,5 stundas.

Bērnu biļetes cena – 30 eiro, dāvana ir iekļauta cenā. Pieaugušajiem biļeti iegādāties nav nepieciešams, jo arī klātbūtne nav obligāta – šo laiku varat veltīt sev, bet par jūsu bērniem parūpēsies pasaku varoņi. Pasākums paredzēts nelielam bērnu skaitam, vietu nepieciešams rezervēt iepriekš, zvanot pa tālruni +371 2727 7977.

Sensory Room “Forest”
Jūrmala, Lielais prospekts,10

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā