“Food Union” prezentē saldējuma konfektes “Pols”

Turpinot atzīmēt leģendārā saldējuma zīmola “Pols” 50. gadskārtu, Latvijā vadošais piena pārstrādes un saldējuma ražotājs “Food Union” radījis vēl vienu jubilejai veltītu jaunumu. Tas ir Latvijā vēl neredzēts aukstā deserta veids – viena kumosa vaniļas saldējuma konfektes “Pols” ar bagātīgu šokolādes glazūru lāsītes formā. Iepakotas pa 15 gabaliņiem parocīgā un videi draudzīgā biodegradējamā iepakojumā.

Turpinot labākās “Pols” produktu tradīcijas, arī jauno saldējuma konfekšu pamatā ir augstākās kvalitātes piens, saldais krējums un sviests ar cukuru. Savukārt biezās šokolādes glazūras pamatsastāvdaļas ir kakao sviests un cukurs. Ar pilnu produktu sastāvdaļu aprakstu iespējams iepazīties šeit.

Inovatīvās saldējuma konfektes ir iepakotas ērti atveramās un videi draudzīgās biodegradējamā kartota kastītēs, kas, ja nonāk dabā, tur sadalās bez atlikuma. Šāds pilnībā videi draudzīgs iepakojuma risinājums zīmola “Pols” pastāvēšanas laikā tiek izmantots pirmo reizi. Katrā kastītē ir vidēji 15 saldējumi ar kopējo svaru 210 grami.

Jaunās saldējuma konfektes “Pols” ir jau nopērkamas internetveikalā www.pienaveikals.lv, kā arī tuvākajā laikā būs pieejamas lielākajos veikalu tīklos un piemājas veikalos visā Latvijā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā