Festivāls Botānika: Pirmais viesis – grupa AloeVera

Jau maijā Rīgā būs sajūtami jaunā festivāla Botānika ritmi un atmosfēra. Šis notikums atklās jaunus māksliniekus, veidos starpkultūru tradīcijas, radošu un pozitīvu vidi. Festivāls izceļ aktuālus, pirmkārt, Krievijas muzikālos, dzejas, kino un teātra projektus.

AloeVera1

Projektu atklās poproka grupas AloeVera koncerts, kas 10.maijā notiks VEF radošā kvartāla kamerzālē. Tas būs kolektīva pirmais lielais koncerts mūsu pilsētā, kurā mums sola bezgalīgu jautrību, dejas, jaunību un mīlestību.

Pirms astoņiem gadiem pieci mūziķi no Jekaterinburgas izveidoja grupu, bet 2016.gada oktobrī viņi laida klajā savu piekto albumu “Kā Dievi”, kas kļuva par dižpārdokli iTunes krieviskajā segmentā, nostājoties līdzās Lēdijai Gāgai un Robijam Viljamsam.

AloeVera2

Paši mūziķi uzskata, ka AloeVera misija ir iemācīt mums dzīvot — elpot ar pilnu krūti, nekautrēties un nekaunēties no savām jūtām un emocijām. Savās dziesmās viņi atklāti runā par attiecībām, mīlestību un kaisli, vienlaikus nepārkāpjot robežu, aiz kuras sākas vulgaritāte. Viņi vienmēr ir patiesi gan pret sevi, gan pret skatītājiem.

Grupa AloeVera uz Rīgu ved jaunu albumu “Alimono”, kurš tiks prezentēts koncertā. “no – tā ir pati dzīve. Neskatoties ne uz ko, es dzīvošu – aizrautīgi un skaisti,” – albuma ideju komentē grupas soliste Vera Musaeļana. Nenoliedzami, grupa neaizmirsīs arī visiemīļotākās kompozīcijas, tādēļ gatavojamies piesātinātajai vakara programmai.

Grupas AloeVera koncerts
10.maijā /20:00

VEF Kvartāla Kamerzāle
Rīga, Ieriķu iela, 5a

 

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā