Festivāla Summertime ietvaros Jūrmalā uzstāsies Emīrs Kusturica

Emīrs Kusturica kopā ar The No Smoking Orchestra uzstāsies Jūrmalā, starptautiska jubilejas festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros.

Šajā vakarā leģendārais Serbijas mūziķis un kinorežisors izpildīs karstasinīgu mūzikas salikumu, kas piepildīs Dzintaru koncertzāli ar rokenrolu, Balkānu pank-roku, folk-džezu, čigānu motīviem, turku maršu un Āzijas melodijām.

Kusturica – mūsu laikmeta varonis, ar kuru nav nepieciešama īpaša iepazīstināšana.

Viņa milzīgais talants un netradicionālais skatījums uz pasauli ir izteikts ne tikai viņa radītajās filmās, tādās pasaules kino pērlēs kā “Čigānu laiks”, “Melnais kaķis, baltais kaķis”, “Dzīve kā brīnums” un citās, bet arī viņa unikālajā kolorītajā mūzikā, kurai raksturīgs mākslinieka kultūras mantojuma enerģiskais skanējums.

“Visas manas darbības noved pie viena – vēlmes piederēt pašam sev un rīkoties saskaņā ar sirdsapziņas gribu. Es dzīvoju par prieku sev un daru to, kas man sagādā labas emocijas – kino un mūzika.

Turklāt es nekad neapstājos pie sasniegtā. Tā man ir nepieciešamība nemitīgi paaugstināt savu latiņu, izvirzīt arvien jaunas vēlmes un vajadzības. Ja mēs kaut ko ļoti vēlamies, tad visa pasaule darbosies par labu mūsu veiksmei,” stāsta dienvidslāvu ģēnijs Emīrs Kusturica.

Ar savu darbību Kusturica nodod savas dzimtenes kultūras kodu pārējai pasaulei. Balkānu kolorītu, kam raksturīga plaša sirds un spēja patiesi līksmot, brīvības mīlestība un gara stiprums – ir lemts piedzīvot miljoniem fanu visā pasaulē, pateicoties Kusturicas neordinārajai personībai un viņa apburošajiem koncertiem, kurus sniedz kopā ar The No Smoking Orchestra. Kusturica šajā ansamblī spēlē basģitāru un reizēm uzstājas arī kā solists.

7.augustā / 20:00
k/z “Dzintari”
Turaidas iela, 1, Jūrmala
https://www.bilesuparadize.lv/events/event/73008

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā