Eksperta padomi: Četras aplikācijas ikmēneša tēriņu pārvaldīšanai

Ikviens no mums ir mēģinājis plānot savus ikdienas tēriņus: pierakstīt tos uz lapiņas vai telefonā, analizēt, kam visvairāk tiek iztērēta nauda un kādam pirkumam tā jāatlicina, un tamlīdzīgi.

Bieži vien šāda rēķināšana beidzas pēc pirmā vai otrā mēneša, jo tā ir sarežģīta un laikietilpīga. Taču tehnoloģijas finanšu pārvaldību ir padarījušas vienkāršāku – tagad varam izmantot dažādas mobilās aplikācijas, kas ļauj daudz efektīvāk uzraudzīt ikmēneša izdevumus.
 
Vadošā mobilo sakaru operatora tehniskā servisa vadītājs Gints Peičs ir apkopojis četras
lietotnes, kas Tev palīdzēs pārvaldīt finanses.

MINT

Ja tev ir vairāki konti, iespējams pat dažādās bankās, bet mēneša beigās nav skaidrības, kā un kur nauda tikusi tērēta, tad pamēģini vienu no populārākajām finanšu plānošanas lietotnēm Mint.

iOs

ANDROID


Mint visā pasaulē izmanto jau 20 miljoni cilvēku. Lietotne var tikt sasaistīta ar visiem aktīvajiem bankas kontiem. Tādējādi vienmēr zināsi savu patieso finanšu stāvokli. Lietotne seko līdzi ienākumiem, izdevumiem, sarindo tos un izveido kopējo finanšu vēsturi.

Tāpat tajā var uzstādīt limitus un saņemt brīdinājuma ziņu, kad tie tiek pārsniegti. Piemēram, ja izklaidēm ikmēneša limitu izvēlies 200 eiro apmērā, bet to sasniedz priekšlaicīgi, Mint atsūtīs brīdinājuma ziņu, kas atgādinās taupīt naudu.

GOODBUDGET

 
Ja jūsu ģimenē budžets ir kopējs visiem tās locekļiem. Kaut arī par galvenajām izdevumu pozīcijām un pirkumiem esat savstarpēji vienojušies, bet skaidrības par naudas plūsmu nav – te noderīga būs Goodbudget aplikācija. To var izmantot no piecām dažādām ierīcēm, tādējādi tas ir kā virtuālais maks visai ģimenei.

Katram ģimenes loceklim, kurš savā viedierīcē lejupielādējis šo lietotni, būs iespēja pārliecināties par kopējo budžetu, iepazīties ar grafiku un tā analīzi, kā arī iepirkšanās paradumiem. Aplikācijā varēs arī redzēt, kur ģimene iztērē lielāko daļu naudas un jau iepriekš saplānot ideālos mēneša izdevumus.

iOs

ANDROID


SPENDING TRACKER

Ja tev šķiet svarīgi kontrolēt naudas plūsmu, bet nav vēlēšanās savstarpēji savienot bankas kontu un mobilo ierīci, tad izmēģini Spending Tracker.

iOs

ANDROID


Šajā aplikācijā visu svarīgāko informāciju var ievadīt
manuāli. Gan izdevumus, gan ienākumus tajā var sadalīt dažādās kategorijās, piemēram, īre, izklaide, iekrājumi, nodokļi u. tml. Šīs dažādās grupas var arī viegli atzīmēt dažādās krāsās, bet visa ievadītā informācija pārvēršas informatīvā grafikā.

SALE

Situācija. Tev patīk taupīt, izmantojot lielveikalu akciju piedāvājumus, taču izsekot tiem tīmekļa
vietnēs vai sociālo tīklu profilos ir gandrīz nereāli.

iOs

ANDROID


Risinājums. Labā ziņa ir tā, ka lielāko Latvijas tirdzniecības ķēžu akcijas apkopotas vienā lietotnē Sale, kas sniedz iespēju ērti aplūkot aktuālākos piedāvājumus.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā