Bērnu svētki: septiņas idejas svinēšanai

Vai atceraties savu dzimšanas dienu mūsu bērnības laikā? Želeja, kompots, vecmāmiņas pīrādziņi. Un laime! Mūsdienas bērniem foršajiem svētkiem vajag daudz vairāk, lai būtu jautri, interesanti un ar īstiem piedzīvojumiem! Bet arī iespējas tādas ir!

detprazsniki_1

Gribat sarīkot savam bērnam un viņas draugiem svētkus tā, lai atcerētos ilgu laiku? Dalāmies ar jums foršajam idejām gan pasākumu rīkošanai gan arī vienkārši jautrai laika pavadīšanai.

Bērnu centrs  “FUNtastika”
Rīga, Daugavgrīvas iela 77
Tālrunis rezervācijai: +371 24224672

Šis bērnu centrs gaida jebkura vecuma bērniņus. Telpas platība ir ļoti plaša (700 m²), šī platība ir  sadalīta spēļu zonās pēc vecuma:  pašiem mazākajiem, bērniem no trīs līdz pieciem gadiem, un gandrīz pieaugušajiem – no pieciem līdz desmit gadiem.

funtustika_1

Katrs bērniņš varēs atrast sev nodarbi pēc patikas – pieejama liela rotaļlietu un atrakciju izvēle. Ir gan interaktīvas spēles, gan novuss un citas izklaides. Jautrība garantēta visiem!

funtustika_2

Uz šo centru var ierasties paspēlēties uz vienu–divām stundām, vai arī jautri nosvinēt dzimšanas dienu. Centrs piedāvā sekojošus pakalpojumus: animators, seju apgleznošana, fotografēšana vai video filmēšana. Patīkams bonuss visiem  viesiem  – bezmaksas autostāvvieta.

Maksa: pasākums, kura ilgums ir divas ar pusstundas no €140, spēļu istabas apmeklējums no €5 stundā.

Bērnu ballīšu studija “NikaBoom”
Rīga, Ieriķu iela 15
Tālrunis rezervācijai: +371 29 911 042

Bērnu ballīšu studija NikaBoom Purvciemā ir atvērusies pavisam nesen, taču jau ir paspējusi iekarot savu apmeklētāju sirdis. Galvenais, kas pievelk uz šo gaišo un spilgto vietu ar nepārspējamu auru ir liels, gaumīgu krāsu bumbu baseins, kurā ar lielu prieku “nirst’’ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki.

nikaboom_1

NikaBoom studija ir izveidota koši un gaumīgi, bet pats galvenais ir tas, ka tajā ir ielikta liela mīlestība, kuru nevar nesajust, tieši tāpēc ikviens viesis NikaBoom studijā jūtas kā mājās. Lai saviem viesiem uzdāvinātu tik ļoti svarīgo svētku sajūtu, studija vienmēr ir izdekorēta ar baloniem un svētku dekorācijām.

nikaboom_2

Izņemot bumbu baseinu ir arī mantu stūrītis, gaisa hokejs, galds cienastam (kā bērniem, tā arī pieaugušajiem), mini virtuve, ledusskapis, disko bumba, jūsu gaumei atbilstoša mūzika. Piedāvājumā ietilpst tēja un kafija, pārējo cienastu nodrošina paši viesi.

Maksa: pasākuma organizēšana no €30 stundā.

“Zinātnes zona – Laboratorium”
Rīga, Liepājas iela 34
Tālrunis rezervācijai: +371 29121150

Ja jūs velētos pavadīt svētkus ne tikai jautri, bet arī izzinoši, tad jums jāgriežas  “Zinātnes zonā”. Tās ir plašas telpas (200 m²), kuras trīs stundu garumā būs pilnībā Jūsu rīcībā. Iekārtosies pat pašas lielākas  un trokšņainākas kompānijas. Bet jautrie zinātnieki parūpēsies par to, lai viesiem nebūtu garlaicīgi!

zinatneszona_2

Šeit piedāvā dažādus scenārijus. Piemēram, “Kosmiskais ceļojums”, kurā bērniem paradīs aizraujošus eksperimentus, pastāstīs daudz interesantu faktu par galaktiku un planētām un iemācīs gatavot īstu kosmisko saldējumu!

Vēl viens scenārija variants “Jaunais zinātnieks”, kurā profesors eksperimentu gaitā atbildēs uz zinātkāru bērnu jautājumiem un piedāvās viņiem pašiem rādīt zinātnisko dāvanu. Vēl var iemācīties taisīt slaimu vai uztaisīt  plēstās rētas (forša ideja Helovinām).

zinatneszona_1

Tādos šovos bērni jūtas kā īstie zinātnieki un iegūst jaunas zināšanas par pasauli apkārt. Tapāt zinātnes centrs piedāvā izbraukuma pasākumus ar daudzveidīgām programmām jebkuram vecumam, zinātnes teātri, ekskursijas un nometnes.

Maksa: svētki trīs stundu garumā – no €240, izbraukuma programma – no €50.

Studija “Rezidence”
Rīga, Miera iela 105 – 1A
Tālrunis rezervācijai: +371 26130934

Rezidence_3

Eleganta, mūsdienīga un mājīga studija “Rezidence” piedāvā svētkus bērniem no pieciem gadiem, kuri gatavi darboties, radīt skaistas vai garšīgas lietas, baudīt procesu un atpūsties gandrīz kā pieaugušie. Piemēram, gatavot ēdienu vai atpūsties bērnu SPA. Bērni ar prieku piedalās meistarklasēs un apgalvo, ka pašas garšīgākās pankūkas vai picas sanāk, kad gatavo tās pats!

Rezidence_4

Šajā studijā Jums piedāvās pasākumu organizēšanu pēc Jūsu velmēm un plānotā budžeta ar individuālu pieeju. Jūs varat pasūtīt scenārija sastādīšanu, izklaides programmas, aizraujošas meistarklases, telpu noformēšanu ar ziediem vai gaisa baloniem, svētku galda pagatavošana un servēšana, Candy Bar, dažādi dzērieni (no augļu tējām līdz kakao ar maršmelou),  apkalpošana pasākuma laikā, fotografēšana un daudz kas cits.

Maksa : pasākuma organizēšana ar programmu no €100 stundā.

“Lasermaxx”
Rīga, Kalnciema iela 40
Tālrunis rezervācijai: +371 67618555

lasermax_2

Ja sagribējās izbrīnīt viesus un pavadīt svētkus īpaši, jūs gaidā lāzertagā “Lasermaxx”. Šajā telpā platībā 250 m² var spēlēt lāzerpeintbolu, ienirt virtuālajā realitātē, sajust sevi kā supervaronis, ciņā ar saviem draugiem. Šajā centrā izmanto pēdējo paaudžu tehniku, atbilstošu noformējumu un skaņas un gaismas efektus.

lasermax

Pēc cīņas ar lāzer ieročiem jums piedāvās  tradicionālu banketu zāli, kur var sarīkot svinības patīkamā un mājīga atmosfērā. Organizatori saka, ka no tādas atpūtas ir sajūsmā visi: bērni, pusaudži, vecāki. Lieliskā iespēja satuvināt visus viesus un jautri pavadīt laiku.

Maksa: noma no €78 stundā.

Centrs “Drifta halle”
Rīga, Mūkusalas iela 49, K – 6
Tālrunis rezervācijai: +371 22448843

Ja meklējat vietu, kas piedāvā gan aizraujošas atrakcijas bērniem un pieaugušajiem, gan ērtas un mājīgas telpas bērnu ballītei, izklaides centrs WOLFTRIKE Drifta Halle ir tieši tas, kas jums nepieciešams! Šeit jūsu ballītes viesiem būs iespēja izbraukt ar WOLFTRIKE drifta tricikliem, kas ražoti tepat Latvijā. Tie ir aprīkoti ar elektromotoriem ar jaudu līdz 5kw, ļaujot attīstīt ātrumu, kas lielāk par 50 km/h. Tie ir īpaši ar savu draudzīgumu dabai, jo elektromotori nerada izplūdes gāzes.

driftahalle_1

Drifta Halles 3000 m² plašajā iekštelpu trasē drifta iemaņas vienlaikus var apgūt un izmantot līdz desmit braucieniem. Nekāda iepriekšēja pieredze šai izklaidei nav nepieciešama – galvenais ir vēlme un labs garastāvoklis.

Papildus drifta trasei, savai bērnu ballītei varat izmantot arī atpūtas telpu, kuru iespējams dažādi pielāgot Jūsu pasākuma vajadzībām. Turklāt vasaras sezonā iespējams izmantot arī āra terasi ar grila vietām.

driftahalle_2

Papildus tam, bez atsevišķas maksas pieejamas arī dažādas galda spēles un Xbox spēles, kā arī tēja, kafija un citi dzērieni. Ja izvēlēsieties Drifta Halli kā vietu, kur svinēt sava bērna dzimšanas dienu, izklaides centra personāls ar prieku Jums palīdzēs noorganizēt neaizmirstamas svinības.

Maksa: no 10€ par braucienu.

Kompanija “Poligon-1”
Rīga, Sigulda, Liepāja
Talrunis rezervācijai: +371 202 07 293

Kompānija “Poligon-1” rīko reālistiskas lāzer spēles anturāžas, speciāli aprīkotas poligonos. Piedāvā šādas arēnas: radio laboratorija, kazarma, angārs, autoparks un citi. Vēl kompānija rīko izbraukuma spēles, piedalās sporta pasākumos, festivālos, izstādēs, pilsētas svētkos un prezentācijās.

poligon_1

Un vēl “Poligon-1” organizē lielākās Baltijas scenāriju spēles pamestajā kara pilsēta “Skrunda-1”. Galvenā priekšrocība pēc organizatoru domam ir ka lāzer peintbols ir ekoloģisks, bezsāpīgs un drošs.

Svētku rīkošanai kompānija piedāvā banketu zāli (Rīgā) un telti ar apkuri un ūdeni ( Siguldā). Bērniem var pasūtīt diplomus un balvas dalībniekiem.  Gan jau bērni būs sajūsmā par spēli svaigajā gaisā un īpaši armijas daļas atmosfērā.

Maksa: no €8 stundā par vienu cilvēku.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā