“Balttour 2019” aicina iepazīt un no jauna atklāt Latvijas novadus

Kādi ir zvejnieka aroda noslēpumi? Kuru ciemu Latvijā dēvē par mazo hipiju? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem varēs uzzināt no 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā, kur notiks tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”. Nāc uz izstādi un atklāj Latviju no jauna!

Aristokrātiskais hipijs Pope

Uz Ķīpsalu pirmo reizi pošas mazais hipijs Pope – ciems Ventspils novadā ar kalnu un muižu 168 kilometru attālumā no Rīgas! Šis hipijs var lepoties ar aristokrātisku izcelsmi, jo te atrodas Popes muižas ansamblis, kur šobrīd ir Popes pamatskola.

Četras pieturas Vidzemē

Vai esi nobaudījis Alūksnē iecienītos profitroļus? Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes garšas piedāvās sadarbības projekts “Vidzemes pieturvietas”.

Iejūties zvejnieka ādā!

Ja vēlies uzzināt, kā zvejo reņģes vai nēģus, tad Pāvilostas novada stendā 1. februārī atradīsi atbildes! 3D brilles būs aizraujošs palīgs, lai dotos nēģu zvejā Sakas upē vai ar lielo kuģi reņģu zvejā un iejusties zvejnieka ādā.

Nakšņo kā barons!

Slīteres Nacionālā parka dabas burvība, Lībiešu krasta ciemu īpatnējais šarms, vietējo gardumu klāsts, atklājumi Dundagas pilī un satikšanās Kolkasragā – tik vilinošs ir Dundagas novada piedāvājums! Novada ekspozīcijā varēs iepazīties ar šī gada jaunumiem: Mājas kafejnīcu dienu norisi līdztekus Slīteres ceļotāju dienām 1. un 2. jūnijā, jaunā multifunkcionālā Kolkas Lībiešu saieta nama darbību un pastaigu taku tīklu Dundagas centrā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā