Atklāts “Latvijas balzams” Ekskursiju centrs

Baltijā lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs “Latvijas balzams” vēris durvis plašākas sabiedrības apmeklējumam un svinīgi atklājot ražotnes Ekskursiju centru. Pirmajā oficiālajā ražotnes ekskursijā līdz ar “Latvijas balzams” pārstāvjiem piedalījās tūrisma nozares eksperti, Ekskursijas centra koncepta izveides autori un mediji.

Ražotnes Ekskursiju centra koncepta un dizaina izstrādē iesaistījās tādi pieredzējuši dizaina eksperti kā Mareks Birznieks, Liene Griezīte un Mārtiņš Dambergs.

Pirmās oficiālās ekskursijas laikā tās apmeklētājiem bija iespēja izzināt plašāk “Latvijas balzams” degvīna ceha darbību, produkcijas pildītavas specifiku, kā arī viesoties “Rīgas Melnais Balzams” pagrabā, kurā pirmo reizi plašākai publikai tika demonstrēta īpaša leģendārā zīmola instalācija, informējot par “Rīgas Melnais Balzams” attīstību no vēsturiskajiem pirmsākumiem līdz mūsdienām.

“Latvijas balzams” Ekskursiju centrs izveidots ar mērķi sniegt ieskatu ražotnes vēsturē, attīstībā un ražošanas procesos, kā arī sekmēt sabiedrības izpratni par dzērienu ražošanas industriju. Zīmīgi, ka līdz ar ražotnes Ekskursiju centra atklāšanu tiks dažādots arī Latvijas un Rīgas tūrisma produktu piedāvājums, sniedzot iespēju izbaudīt līdz šim nebijušu pieredzi. Plašāk par ekskursijas programmā iekļauto iespējams lasīt “Latvijas balzams” jaunizveidotajā mājaslapā.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā