Atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”

Šodien Rīgā atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”, kurā divos stāvos pārstāvēti teju 170 nomnieki, tostarp ap 140 modes un dzīvesstila preču veikali, dažādu pakalpojumu sniedzēji, jaunais kinoteātris “Apollo Kino”, “O’Learys” izklaides zona, hokeja spēlēšanai un slidošanai piemērota ledus arēna, “Lemon Gym” sporta klubs, kā arī 30 dažādi restorāni un kafejnīcas.

“Mēs esam patiesi gandarīti un lepni par paveikto. Aicinām ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi atklāt jauna līmeņa iepirkšanās un izklaides pieredzi mūsdienīgā un kvalitatīvā vidē, kas izrāda cieņu arī šīs vietas vēsturiskajam mantojumam, ko esam saņēmuši no bijušās Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrikas,” iepirkšanās centra atklāšanā sacīja “Akropole Rīga” vadītājs un “Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš.

Par godu atvēršanai iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” turpmāko četru dienu garumā noritēs virkne dažādu pasākumu. No rīta līdz pat vakaram apmeklētājus priecēs dažādi šovi, koncerti un pārsteigumi. Šodien ar koncertiem uzstāsies grupas “The Sound Poets” un “Triānas Parks”, savukārt rītvakar uz skatuves kāps reperi ansis un Edavārdi, kas būs sarūpējuši kādu īpašu pārsteigumu.

Sestdien būs īpaši padomāts par bērniem – mazos apmeklētājus priecēs koncertuzvedums “Patiešām Maziņiem”, eksperimenti kopā ar zinātkāres centru “ZINOO”, kā arī iespaidīgais ledus šovs “Alise Brīnzumē”, kas norisināsies “Akropoles” ledus arēnā.

Sestdienas vakarā ar koncertu priecēs vēl viens pārsteigums – ballīšu karaļi “Bermudu Divstūris”, savukārt svētdien “Akropole” savus apmeklētājus cienās ar gardām svētku kūciņām.

Ja jūs atradat kļūdu, atzīmējiet tekstu un nospiediet Shift + Enter, lai mūs informēt.

Sākumlapā